14 / 14
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE

Szymon Majewski: Największe szczęście daje mi rodzina, obecność bliskich, których kocham, plus ukochany pies Lusia. A drugą rzeczą jest pasja, czyli praca, to, czym zajmuję się na co dzień, co daje ludziom radość, którą potem mi oddają. Wtedy się cieszę.

 

Piotr Najsztub: Być szczęśliwym to znaczy nie umierać w pogoni za szczęściem. W naszym trudnym klimacie najważniejsza jest „pogodność” i tego się trzymam. A głębszy uśmiech, choć w moim pokoleniu bez pokazywania wszystkich zębów, mam zarezerwowany dla żartów, także autoironicznych. To prawie jak seks, z tym że częściej. Jestem Homo-Sapie-Po-Żarcie-Ze-Szczęścia.

 

Polecamy też: Ojcostwa uczył się z westernów i „Piętnastoletniego kapitana”. Jakim tatą jest Szymon Majewski?

 

Tekst: Beata Nowicka, Katarzyna Piątkowska, Roman Praszyński, Katarzyna Sielicka

Zdjęcia: Marlena Bielińska/MOVE
Stylizacja: Jola Czaja
Asystentki: Agnieszka Walasek, Patrycja Pankiewicz
Makijaż: Anna Ampulska, Julita Jaskółka,Wilson/Warsaw Creatives
Fryzury: Adam Szaro, Andrzej Bierut, Bartek Janusz, Korzeniowska/Hair by Korzeniowska, Michał Bielecki/Warsaw Creatives, Tyberiusz Marciniszyn
Manikiur: Nail Spa Marzena Kanclerska/kolory Revlon 320 Trade Winds, 310 Timless, Revlon Ruby oraz Revlon 320 Trade Winds
Rekwizyty: Maria
Produkcja: Paulina Aleksiejuk

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.