Marcin Brzeziński 2 lipca 2017 18:00
1/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News
1/4

Magdalena Mielcarz powraca! Ostatnio pojawiła się na trzech warszawskich imprezach. Na prezentacji kolekcji Manolo Blahnika w butiku Moliera 2 zobaczyliśmy ją w militarnej sukience Alexandre’a Vauthiera. Na powitanie lata w Wilanowie wybrała z kolei zestaw od Łukasza Jemioła. Zaś na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego zadała szyku w kreacji projektu gospodarza wieczoru. Nie da się zaprzeczyć, we wszystkich trzech stylizacjach wyglądała po prostu fenomenalnie.

 

Polecamy też: Niezwykły pokaz Mariusza Przybylskiego! Zobaczcie T-shirty, które projektant stworzył wraz z…

 

Co planuje Magda Mielcarz?

Przypomnijmy pokrótce jej karierę. Jako nastolatka Magdalena Mielcarz śpiewała w popularnym zespole Gawęda. Wystąpiła w dziesiątkach sesji modowych i była gwiazdą wielu okładek najważniejszych polskich magazynów. W 2001 roku zadebiutowała rolą Ligii w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo vadis”. W tym samym roku jako pierwsza Polka została twarzą L’Oréal. W 2007 wyszła za mąż za amerykańskiego prawnika Adriana Ashkenazego i zamieszkała w Nowym Jorku. Wydaje się, że teraz ma jakieś plany związane z Polską, stąd jej niespotykana towarzyska aktywność. I dobrze, bo dzięki temu może będziemy oglądać ją częściej na naszych czerwonych dywanach! Zobaczcie jej ostatnie stylizacje w naszej galerii!

 

Magdalena Mielcarz i Mariusz Przybylski po prezentacji jego kolekcji „Przybylski w Czterech Smakach”.

 

Polecamy też: Magda Mielcarz zrezygnuje z zagranicznej kariery?! TYLKO U NAS zdradza swoje plany. Czy wróci do Polski na stałe?

2/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News
2/4
3/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News
3/4
4/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News, ons.pl
4/4

Magdalena Mielcarz w kreacji od Alexandre’a Vauthiera

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?