Marcin Brzeziński 2 lipca 2017 18:00
1/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News
1/4

Magdalena Mielcarz powraca! Ostatnio pojawiła się na trzech warszawskich imprezach. Na prezentacji kolekcji Manolo Blahnika w butiku Moliera 2 zobaczyliśmy ją w militarnej sukience Alexandre’a Vauthiera. Na powitanie lata w Wilanowie wybrała z kolei zestaw od Łukasza Jemioła. Zaś na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego zadała szyku w kreacji projektu gospodarza wieczoru. Nie da się zaprzeczyć, we wszystkich trzech stylizacjach wyglądała po prostu fenomenalnie.

 

Polecamy też: Niezwykły pokaz Mariusza Przybylskiego! Zobaczcie T-shirty, które projektant stworzył wraz z…

 

Co planuje Magda Mielcarz?

Przypomnijmy pokrótce jej karierę. Jako nastolatka Magdalena Mielcarz śpiewała w popularnym zespole Gawęda. Wystąpiła w dziesiątkach sesji modowych i była gwiazdą wielu okładek najważniejszych polskich magazynów. W 2001 roku zadebiutowała rolą Ligii w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo vadis”. W tym samym roku jako pierwsza Polka została twarzą L’Oréal. W 2007 wyszła za mąż za amerykańskiego prawnika Adriana Ashkenazego i zamieszkała w Nowym Jorku. Wydaje się, że teraz ma jakieś plany związane z Polską, stąd jej niespotykana towarzyska aktywność. I dobrze, bo dzięki temu może będziemy oglądać ją częściej na naszych czerwonych dywanach! Zobaczcie jej ostatnie stylizacje w naszej galerii!

 

Magdalena Mielcarz i Mariusz Przybylski po prezentacji jego kolekcji „Przybylski w Czterech Smakach”.

 

Polecamy też: Magda Mielcarz zrezygnuje z zagranicznej kariery?! TYLKO U NAS zdradza swoje plany. Czy wróci do Polski na stałe?

2/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News
2/4
3/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News
3/4
4/4
Magdalena Mielcarz stylizacje
Copyright @East News, ons.pl
4/4

Magdalena Mielcarz w kreacji od Alexandre’a Vauthiera

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.