Pamela Anderson dla W Magazine
Fot. Instagram @lukegilford
ZE ŚWIATA KULTURY

„Nie życzę sobie, żeby ktoś mi mówił, jak należy być kobietą”. Pamela Anderson jakiej nie znaliście!

Gabriela Czernecka 4 sierpnia 2017 10:15
Pamela Anderson dla W Magazine
Fot. Instagram @lukegilford

Pamela Anderson to dziś kobieta orkiestra - aktywistka, aktorka, feministka i działaczka na rzecz praw zwierząt, ale przede wszystkim matka dwóch popularnych już modeli. Właśnie udzieliła wywiadu dla W magazine, gdzie opowiedziała o swoim obecnym życiu.

Zobacz: Pamela Anderson została twarzą kampanii Vivienne Westwood! Czegoś takiego nie widzieliście!

Pamela Anderson feministka

Większość ludzi słysząc nazwisko Pameli Anderson niemal od razu utożsamia ją ze „Słonecznym patrolem”. Dzięki roli C.J. Parker dała się poznać szerszej publiczności, ale od kilku lat intensywnie pracuje nad zmianą wizerunku. W najnowszym wywiadzie dla W Magazine opowiada o swoim obecnym życiu, miłości do Francji i poczuciu spełnienia. Od jakiegoś czasu Pamelą Anderson na swojej stronie publikuje dziennikarskie artykuły, których jest autorką. „Robię to od lat! Nie wiem, gdzie wszyscy wtedy byli. Teraz słyszę: O, wreszcie robisz coś ze swoim życiem, a ja im odpowiadam, Suk**syny, robię to odkąd przybyłam do pieprzonego Los Angeles. Nienawidzę, kiedy ludzie mi mówią No, w końcu wydoroślałaś. Jestem aktywistką i nie robię tego dla siebie. Robię to dla zwierząt i ludzi, którzy ucierpieli i nie mają możliwości wypowiedzieć się w swoim imieniu”, mówi. 

Aktorka przyznaje, że tak spodobało się jej życie we Francji, że nie ma ochoty na powrót do Stanów. Co więcej, wreszcie ma poczucie spełnienia i w stu procentach czuje się kobietą. „Mam mnóstwo przyjaciół, którzy tu mieszkają, a także poznałam nowych, interesujących ludzi, więc przyjemnie mi się podróżuje. Dużo piszę i coraz bardziej się angażuję już nie tylko w sprawy kobiet, ale interesuje mnie też historia ich problemów i myślenie o feminizmie jako takim. Nie życzę sobie, żeby ktoś, czy mężczyzna czy kobieta, mówił mi, jak należy być kobietą”. 

Polecamy: Kiedyś była symbolem kiczu. A dziś? Pamela Anderson wraca w pięknym stylu i bez makijażu. Zobacz!

Dzieci Pameli Anderson

Walczy z globalnym ociepleniem, staje w obronie praw zwierząt, ale przede wszystkim fenomenalnie odnajduje się w najważniejszej roli swojego życia, roli matki. Właśnie spełniła swoje największe marzenie - na czas wakacji przeprowadziła się do Saint-Tropez. Pamela Anderson wspiera synów w rozwijaniiu ich pasji, jakim jest modeling, ale nie tylko. Choć Brandon i Dylan świetnie radzą sobie w świecie mody, co rusz pokazując się na wybiegach, nie jest to coś, czym chcą się zajmować w życiu. „Chłopcy robią to dla zabawy, Brandon jest aktorem, a Dylan muzykiem. Dla Brandona modeling to forma aktorstwa. Mój drugi syn ma inny plan na życie, jest bardzo ambitny, ale skupiony głównie na muzyce, zdradza. Mimo to mogą liczyć na wsparcie mamy w każdej chwili - często zasiada w pierwszych rzędach podczas pokazów mody. 

Przeczytaj także: Tak Pamela Anderson rozbierała się dla "Playboya". Monroe, Stone, pierwsza Polka i inne gwiazdy​

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.