OSCARY

Te momenty z tegorocznej gali rozdania Oscarów zapamiętamy na długo!

Zobacz 10 najzabawniejszych zdjęć z czerwonego dywanu

VIVA! 27 lutego 2017 10:30

Dziś w nocy po raz 89. zostały wręczone Nagrody Akademii Filmowej. Najważniejsze wyróżnienia w świecie kinematografii trafiły m.in. do Emmy Stone oraz Casseya Afflecka. Na tegorocznej gali pojawiło się wiele osobistości, wśród nich znaleźli się: Meryl Streep, Justin Timberlake z żoną Jessicą Biel oraz wielu innych.

Najlepsze momenty Oscarów 2017

Na czerwonym dywanie, który dla wielbicieli mody jest równie ważny co sama uroczystość, pojawił się tłum gwiazd. Trzeba jednak pamiętać, że czerwony dywan to nie tylko miejsce, gdzie gwiazdy pozują fotoreporterom, ale również zabawne sytuacje, które potrafią wychwycić jedynie najbardziej „sprawni’’ fotografowie.

Specjalnie dla Was, z tej okazji, przygotowaliśmy najzabawniejsze zdjęcia z czerwonego dywanu.

Musicie to zobaczyć! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.