Kuba Wojewódzki, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Organek
Fot. Materiały prasowe/TVN
O TYM SIĘ MÓWI

O rozbieranej sesji, pieniądzach i pierwszych randkach z mężem. Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła u Kuby Wojewódzkiego!

Konrad Szczęsny 22 marca 2017 10:05
Kuba Wojewódzki, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Organek
Fot. Materiały prasowe/TVN

Gośćmi Kuby Wojewódzkiego w najnowszym odcinku programu byli Tomasz Organek oraz Barbara Kurdej-Szatan. Oboje opowiedzieli o swoich karierach, artystycznej drodze na szczyt, wzlotach i upadkach. Uwaga koncentrowała się jednak zdecydowanie bardziej na uwielbianej przez Polaków aktorce. 

Polecamy też: Barbara Kurdej-Szatan zdobyła Telekamerę trzeci rok z rzędu. Za co pokochały ją miliony Polaków?

Barbara Kurdej-Szatan o pieniądzach

W show Kuby Wojewódzkiego musiał oczywiście pojawić się temat finansów i zagadnienia, które spędza sen z powiek wielu ludziom: czy pieniądze dają szczęście? Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała odrobinę wymijająco.

„Pieniądze nie są najważniejsze, ale fajnie, jak są. Pieniądze mogą dać szczęście, ale nie muszą. Ostatnio na przykład położyłam się na swojej nowej kanapie, bo mam nową, popatrzyłam na to wszystko i pomyślałam: no dobra, to teraz wiem, na co zapieprzam. Stołu jeszcze nie mamy”, zwierzyła się aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan o popularności

Przyznała również, że choć zdobyła trzy Telekamery z rzędu, nie czuje się najlepszą aktorką w Polsce.

„To jest nagroda za sympatię. Teoretycznie zostałam nominowana za rolę w serialu, ale to nie jest tak, że jestem najlepsza. Ta nagroda po prostu się tak nazywa. Mi w ogóle było głupio za każdym razem gdy odbierałam tę nagrodę. Za pierwszym razem byłam nominowana z Danutą Stenką. Za drugim – z Martą Lipińską. Za trzecim – z MałgorzatąKożuchowską, ale nie przyszła. Było mi niezręcznie, To oczywiście bardzo miłe, że ludzie tak głosowali. Oczywiście, że przyjęłam, dlaczego miałabym nie przyjąć, ale to nie jest tak, że uważam, że jestem najlepsza”, potwierdziła.

Polecamy też: Tomasz Niecik o pieniądzach i konfliktach w "Agencie". Wokalista zszokował widzów w programie Kuby Wojewódzkiego!

Barbara Kurdej-Szatan o mężu

Aktorka zwierzyła się także, że mąż, Rafał Szatan, na pierwszą randkę zabrał ją... na basen. Prowadzący starał się dociec za wszelką cenę, czy „starała się ocenić jego wyposażenie”. Nieco zmieszana, ale rozbawiona Barbara Kurdej-Szatan powiedziała, że „coś tam dało się ocenić” i że jej przyszły małżonek prezentował się wówczas nadzwyczaj dobrze. Gdy Kuba Wojewódzki zapytał ją, dlaczego zdecydowała się na związek z młodszym o 3 lata mężczyzną, aktorka bez wahania odpowiedziała, że urzekł ją dojrzałością i sposobem, w jaki zabiegał o jej względy.

Barbara Kurdej-Szatan o rozbieranej sesji

Jedno z ostatnich pytań, jakie padło, dotyczyło rozbieranych sesji. Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że otrzymywała takie propozycja już kilka razy, jednak póki co nie planuje się na takową sesję zgodzić. „Żałuję, że nie wykonałam takich zdjęć przed urodzeniem dziecka, bo jednak ciało kobiety zmienia się po porodzie”, podkreśliła gwiazda.

Polecamy też: O seksie w przedszkolu, związku z Dodą i białaczce. Nergal u Kuby Wojewódzkiego zaskoczył wszystkich szczerością

Barbara Kurdej-Szatan o Jacku Kurskim i TVP

Prowadzący nie byłby sobą, gdyby nie nawiązał do bieżącej sytuacji politycznej w kraju. Zapytał Barbarę Kurdej-Szatan czy poznała Jacka Kurskiego i jak pracuje jej się w Telewizji Polskiej.

„Pracuję w programach rozrywkowych, takich, które nie mają nic wspólnego z polityką - zapewniała. Nie poznałam prezesa Kurskiego i nie mam takiej potrzeby”, deklarowała.

Polecamy też: Takich gości jeszcze nie było! Kuba Wojewódzki zaprosił do studia dzieci Ani Przybylskiej

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?