lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Lana Del Rey wraca po dwóch latach z nowym hitem. Internet oszalał na jego punkcie!

Konrad Szczęsny 21 lutego 2017 18:45
lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe

Nikt nie spodziewał się tak nagłego powrotu na scenę muzyczną Lany del Rey. Piosenkarka po dwóch latach nieobecności wróciła w wielkim stylu. Dwa dni temu w sieci pojawiła się jej nowa piosenka o tytule „Love” a już kilkanaście godzin później klip do utworu.

Teledysk zapowiada czwartą płytę piosenkarki. Jest utrzymany w dobrze znanym dla fanów Lany stylu retro. Wyblakłe kolory, stare samochody, Ameryka jak sprzed pięćdziesięciu lat, wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, który stał się znakiem rozpoznawczym Lany del Rey.
Jednak w tym teledysku piosenkarka jest nieco bardziej…uśmiechnięta.

Utwór,  jak i klip, są obecnie jednymi z najpopularniejszych wideo na YouTube. Łącznie widziało je już blisko 7 milionów internautów. W Polsce znajduje się on na ósmym miejscu najpopularniejszych filmów. Premiera utworu została prawdopodobnie przyśpieszona ze względu na nielegalny wyciek do sieci

Ostatnia płyta Lany Del Rey to Honeymoon z 2015 roku. 

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.