lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Lana Del Rey wraca po dwóch latach z nowym hitem. Internet oszalał na jego punkcie!

Konrad Szczęsny 21 lutego 2017 18:45
lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe

Nikt nie spodziewał się tak nagłego powrotu na scenę muzyczną Lany del Rey. Piosenkarka po dwóch latach nieobecności wróciła w wielkim stylu. Dwa dni temu w sieci pojawiła się jej nowa piosenka o tytule „Love” a już kilkanaście godzin później klip do utworu.

Teledysk zapowiada czwartą płytę piosenkarki. Jest utrzymany w dobrze znanym dla fanów Lany stylu retro. Wyblakłe kolory, stare samochody, Ameryka jak sprzed pięćdziesięciu lat, wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, który stał się znakiem rozpoznawczym Lany del Rey.
Jednak w tym teledysku piosenkarka jest nieco bardziej…uśmiechnięta.

Utwór,  jak i klip, są obecnie jednymi z najpopularniejszych wideo na YouTube. Łącznie widziało je już blisko 7 milionów internautów. W Polsce znajduje się on na ósmym miejscu najpopularniejszych filmów. Premiera utworu została prawdopodobnie przyśpieszona ze względu na nielegalny wyciek do sieci

Ostatnia płyta Lany Del Rey to Honeymoon z 2015 roku. 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.