lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Lana Del Rey wraca po dwóch latach z nowym hitem. Internet oszalał na jego punkcie!

Konrad Szczęsny 21 lutego 2017 18:45
lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe

Nikt nie spodziewał się tak nagłego powrotu na scenę muzyczną Lany del Rey. Piosenkarka po dwóch latach nieobecności wróciła w wielkim stylu. Dwa dni temu w sieci pojawiła się jej nowa piosenka o tytule „Love” a już kilkanaście godzin później klip do utworu.

Teledysk zapowiada czwartą płytę piosenkarki. Jest utrzymany w dobrze znanym dla fanów Lany stylu retro. Wyblakłe kolory, stare samochody, Ameryka jak sprzed pięćdziesięciu lat, wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, który stał się znakiem rozpoznawczym Lany del Rey.
Jednak w tym teledysku piosenkarka jest nieco bardziej…uśmiechnięta.

Utwór,  jak i klip, są obecnie jednymi z najpopularniejszych wideo na YouTube. Łącznie widziało je już blisko 7 milionów internautów. W Polsce znajduje się on na ósmym miejscu najpopularniejszych filmów. Premiera utworu została prawdopodobnie przyśpieszona ze względu na nielegalny wyciek do sieci

Ostatnia płyta Lany Del Rey to Honeymoon z 2015 roku. 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.