lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Lana Del Rey wraca po dwóch latach z nowym hitem. Internet oszalał na jego punkcie!

Konrad Szczęsny 21 lutego 2017 18:45
lana del rey main, viva.pl
Fot. materiały prasowe

Nikt nie spodziewał się tak nagłego powrotu na scenę muzyczną Lany del Rey. Piosenkarka po dwóch latach nieobecności wróciła w wielkim stylu. Dwa dni temu w sieci pojawiła się jej nowa piosenka o tytule „Love” a już kilkanaście godzin później klip do utworu.

Teledysk zapowiada czwartą płytę piosenkarki. Jest utrzymany w dobrze znanym dla fanów Lany stylu retro. Wyblakłe kolory, stare samochody, Ameryka jak sprzed pięćdziesięciu lat, wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat, który stał się znakiem rozpoznawczym Lany del Rey.
Jednak w tym teledysku piosenkarka jest nieco bardziej…uśmiechnięta.

Utwór,  jak i klip, są obecnie jednymi z najpopularniejszych wideo na YouTube. Łącznie widziało je już blisko 7 milionów internautów. W Polsce znajduje się on na ósmym miejscu najpopularniejszych filmów. Premiera utworu została prawdopodobnie przyśpieszona ze względu na nielegalny wyciek do sieci

Ostatnia płyta Lany Del Rey to Honeymoon z 2015 roku. 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?