„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk
O TYM JEST GŁOŚNO

„Żywy Ken” zrezygnował z męskiego imienia i ogłosił: „chcę mieć dziecko!”

Czy zdecyduje się na adopcję?

Konrad Szczęsny 15 lipca 2020 19:41
„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk

Szokuje i nie zamierza przestać! Celebryta Rodrigo Alves, który przyjął ostatnio imię Jessica twierdzi, że urodził się jako transpłciowa kobieta. W tym samym wywiadzie przyznał również, że chciałby pewnego dnia zostać rodzicem. „Najpierw muszę pokochać samą siebie”, deklaruje Żywy Ken, który obecnie nazywany chce być Żywą Barbie.

Żywy Ken chce mieć dziecko. Rodrigo Roddy Alves o rodzicielstwie

We wtorek Rodrigo Alves gościł w brytyjskiej telewizji śniadaniowej. W programie „This Morning” opowiedział o swojej przemianie i przyznał, że od tej pory będzie nosił imię żeńskie i prosi, by to uszanowano.

„W mediach społecznościowych widnieję jeszcze jako Rodrigo, ale dzisiaj oficjalnie się to zmieni. Od dzisiaj mam na imię Jessica”, ogłosiła i słowa dotrzymała.

Jak wyglądała jej droga do bycia kobietą? O tym opowiedziała prowadzącym i przyznała, że proces był niezwykle długotrwały i skomplikowany.

„Przez te wszystkie lata, nawet gdy byłam już znana, toczyłam w sobie walkę z tym, że urodziłam się jako transpłciowa kobieta. Zawsze to o sobie wiedziałam, już od trzeciego czy czwartego roku życia. Zawsze chętniej bawiłam się lalkami i nie wstydziłam się swojej kobiecej strony”, zwierzała się.

Dodała również, że choć obecnie nie spotyka się z nikim, chciałaby pewnego dnia zostać matką.

„Najpierw muszę pokochać samą siebie. Ale chciałabym mieć dziecko. Wyobrażam sobie siebie w roli matki, u boku mężczyzny, który mnie pokocha”, zadeklarowała Jessica Alves.

Dodała również, że już niebawem zaprzestanie poddawania się kolejnym operacjom plastycznym i ingerowaniu w wyglądu.

Do pełnej przemiany brakuje mi jeszcze trzech zabiegów. Potem przestanę się już operować, obiecałam to sobie”, przyznała.

O jakie operacje chodzi? Na ten temat Jessica nie chciała się wypowiedzieć.

Od Żywego Kena do Żywej Barbie, czyli Rodrigo, Roddy i Jessica

O operacjach plastycznych Rodrigo Alvesa krążą legendy. Celebryta urodził się w Brazylii, obecnie ma 36 lat i miał wydać na zabiegi łącznie ponad 500 000 funtów (równowartość około 2,5 miliona złotych). Mało kto jednak wierzył „Żywemu Kenowi”, gdy ogłosił na początku tego roku, że zamierza zostać kobietą i zmienić płeć. Wielu internautów odbierało to jako kolejną fanaberię i szukanie uwagi mediów. 

Z czasem Roddy (bo tak każe się do siebie zwracać celebrytka) udowodniła, że mówi prawdę. Na Instagramie publikuje zdjęcia w kobiecych stylizacjach, używa również długich peruk. Był to jednak dopiero początek...  36-letnia Brazylijka poddała się prawdziwej tranzycji, przeszła już kilka poważnych operacji, w tym usunięcia jabłka Adama oraz wszczepienia implantów w skronie, by jej twarz wyglądała delikatniej. Do tego doszła jeszcze operacja powiększenia biustu do spektakularnych rozmiarów 800 CC!.

Przemiana zapewne już niebawem dobiegnie końca, dlatego Roddy ogłosiła światu, że od tej pory będzie posługiwała się imieniem Jessica.

Czy kiedyś uda jej się zostać matką?  

Tak Roddy Jessica Alves wygląda obecnie:

Niedawno przyznała, że „nigdy nie była Kenem”.  „Jestem Barbie”, dodała: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fly safe wear a mask at all times !! #jetsetter #zurich🇨🇭 #swiss #businessclass at @flyswiss #lv

Post udostępniony przez Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back home 🇬🇧 from home 🇧🇷 #jetskilife #jetsetter #gucci #beauty #lifestyle #novababy #fashion

Post udostępniony przez Jessica Alves (@jessicaalvesuk)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.