Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 26/2005
Fot. Piotr Porebsky
O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację. Jak się czuje?

Dziennikarz zamieścił zdjęcie ze szpitala

Olga Figaszewska 28 listopada 2020 11:51
Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 26/2005
Fot. Piotr Porebsky

Kilka dni temu Filip Chajzr poinformował, że jego tata, Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operacje. Post zaniepokoił fanów dziennikarza. „Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek”, napisał syn prezentera. Jak czuje się Zygmunt Chajzer? W sieci zamieścił zdjęcie ze szpitala.

Jak czuje się Zygmunt Chajzer?

Filip Chajzer w czwartek zamieścił w sieci zdjęcie z tatą. Wyznał, że po rutynowej kontroli, Zygmunt Chajzer musiał poddać się operacji.

„Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach”, napisał.

„Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno”, dodał.

Filip Chajzer apelował do obserwatorów, by nie lekceważyli swojego zdrowia i poddawali się badaniom kontrolnym.

„Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania. Ściskam. Wasz Filip”, zakończył.

Internauci w komentarzach składali życzenia powrotu do zdrowia, dzielili się swoimi doświadczeniami i historiami, przesyłali wiele ciepła i pozytywnych myśli.

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers...

Opublikowany przez Filipa Chajzer Czwartek, 26 listopada 2020

W piątek Zygmunt Chajzer opublikował w sieci zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Podziękował fanom za ogromne wsparcie, dobre słowa. 

,,Kochani! Wszystko jest Ok, dziękuje Wam za wielkie wsparcie! Wychodzę w poniedziałek i pożrę wszystko co pojawi się na domowym stole! (Wraz ze stołem 🤣) #dzięki #jesc #kleikbe #bigosmniam",napisał na Instgramie. 

Dziennikarz był pod bardzo dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. 

,,Świetny szpital, lekarze, pielęgniarki, cała obsługa, no pacjent zadowolony. Rachu-ciachu i po strachu!", udostępnił wiadomość od taty Filip Chajzer. 

Życzymy dużo zdrowia!  

Dzięki za wszystkie dobre słowa i myśli ❤️❤️❤️

Opublikowany przez Filipa Chajzer Piątek, 27 listopada 2020

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.