Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski złożył wyjątkowe życzenia swojej ukochanej!

A komu w dniu swoich urodzin podziękowała sama Ania?

Rafał Kowalski 7 września 2018 13:52
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Trzydzieste urodziny ma się w życiu tylko raz! Może to właśnie z tego powodu Robert Lewandowski naprawdę się postarał i złożył poprzez Instagrama swojej żonie piękne życzenia. Publiczne wyznanie miłości wydaje się nam bardzo urocze. Podobnie jak podziękowania Ani Lewandowskiej dla jej mamy…

Życzenia Roberta Lewandowskiego dla ukochanej

Na instagramowym koncie piłkarza 2 godziny temu pojawił się wpis. „Jesteś moją miłością, inspiracją, wzorem i najbliższym przyjacielem. Podziwiam cię za to, kim jesteś. Jesteś piękna, mądra i dobra. Dajesz mi siłę, motywację i napędzasz mnie do działania. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, moja najdroższa!”, czytamy. Musimy przyznać, że post Lewandowskiego zrobił na nas duże wrażenie. Która kobieta nie marzy o tak wrażliwym i odważnie mówiącym o swoich uczuciach partnerze…

Anna Lewandowska dziękuje mamie

W dniu 30. urodzin to jednak nie Robert wydał się trenerce najważniejszy. Przepiękne słowa opublikowane w sieci, Anna Lewandowska skierowała do swojej mamy. „Moja Mama to najwspanialsza kobieta jaką znam, silna, prawdziwa, ciepła. Dzisiaj jest nasze wspólne święto, to Jej dziękuje za to, że mnie urodziła 30 lat temu i wychowała na dobrego człowieka”, napisała jubilatka.

Potwierdzeniem tego, że trenerka wyrosła na wrażliwą osobę jest jej ostatni pomysł! Przypomnijmy, że kilka dni temu odbyła się impreza urodzinowa Roberta i Anny Lewandowskich, na której para nie życzyła sobie prezentów dla siebie, tylko dla potrzebujących. Dzięki hojności bliskich jubuilatów udało się zebrać imponującą kwotę! „Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wykorzystali swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut 🎂 Poprosili swoich gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD 👏Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 zł i 5 000 euro. Kolejne środki nadal wpływają ❤️😍❤️Dziękujemy!!!”, czytaliśmy na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka.

Wracając do mamy trenerki, wcale nie dziwi nas, że to właśnie Pani Marii Anna poświęciła swój urodzinowy wpis. W końcu już nie raz  powtarzała, jak ważna jest dla niej mama... Z okazji urodzin życzymy gwieździe by miała jeszcze więcej okazji do spotkań z rodziną! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.