WIDEO VIVY!

Tomasz Kammel obiecał sobie zrealizować w 2020 roku dwa ważne cele. Jakie?

Jeden dotyczy życia prywatnego prezentera...

Rafał Kowalski 7 marca 2020 13:58

Muzyczne show The Voice of Poland, taneczne zmagania w Dance, Dance, Dance czy poranne Pytanie na śniadanie. Grafik obowiązków zawodowych Tomasza Kammela niemal pęka w szwach. Dziennikarz obiecał więc sobie dwie rzeczy do zrealizowania w rozpoczętym niedawno roku. Czy obie uda mu się osiągnąć?

Cele Tomasza Kammela na 2020 rok – wideo

Przed kamerą VIVY.pl prezenter przyznał, że za mało poświęca czasu na regenerację swojego ciała. „. Cel na ten rok to zacząć się regularnie wysypiać”, wyznał nam bohater najnowszej VIVY!. Lekarze na całym świecie oceniają, że optymalna liczba godzin do spania przez dorosłego człowieka wynosi 7-9. Przy tak intensywnej pracy o różnych porach dnia wiadomo, że osiągnięcie tego wyniku jest trudny….

To jednak nie wszystko, co założył sobie gwiazdor. „A jeśli chodzi o cele, których realizacja wymaga więcej pracy, to obiecałem sobie, że jeszcze lepiej zbalansuje sobie pracę i życie prywatne. Nie tak, że będzie pół na pół, ale tak bym znalazł lżejszą formę dla swojego pracoholizmu”, zdradział VIVIE.pl Tomasz Kammel.

Dziennikarz TVP zdradził nam podczas sesji znacznie więcej… Kto go inspiruje? Jak reaguje na plotki? Zobacz nasze wideo do końca. 

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.