WIDEO VIVY!

Tomasz Kammel obiecał sobie zrealizować w 2020 roku dwa ważne cele. Jakie?

Jeden dotyczy życia prywatnego prezentera...

Rafał Kowalski 7 marca 2020 13:58

Muzyczne show The Voice of Poland, taneczne zmagania w Dance, Dance, Dance czy poranne Pytanie na śniadanie. Grafik obowiązków zawodowych Tomasza Kammela niemal pęka w szwach. Dziennikarz obiecał więc sobie dwie rzeczy do zrealizowania w rozpoczętym niedawno roku. Czy obie uda mu się osiągnąć?

Cele Tomasza Kammela na 2020 rok – wideo

Przed kamerą VIVY.pl prezenter przyznał, że za mało poświęca czasu na regenerację swojego ciała. „. Cel na ten rok to zacząć się regularnie wysypiać”, wyznał nam bohater najnowszej VIVY!. Lekarze na całym świecie oceniają, że optymalna liczba godzin do spania przez dorosłego człowieka wynosi 7-9. Przy tak intensywnej pracy o różnych porach dnia wiadomo, że osiągnięcie tego wyniku jest trudny….

To jednak nie wszystko, co założył sobie gwiazdor. „A jeśli chodzi o cele, których realizacja wymaga więcej pracy, to obiecałem sobie, że jeszcze lepiej zbalansuje sobie pracę i życie prywatne. Nie tak, że będzie pół na pół, ale tak bym znalazł lżejszą formę dla swojego pracoholizmu”, zdradział VIVIE.pl Tomasz Kammel.

Dziennikarz TVP zdradził nam podczas sesji znacznie więcej… Kto go inspiruje? Jak reaguje na plotki? Zobacz nasze wideo do końca. 

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.