Smutne życie Demi Moore
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Smutne życie Demi Moore: depresja, anoreksja i głośne rozstania w atmosferze skandalu... Czy u boku o 30 lat młodszego Nicka Jonasa odnajdzie upragnione szczęście?

Gabriela Czernecka 21 stycznia 2018 19:00
Smutne życie Demi Moore
Fot. East News

 

Demi Moore zakochana!, piszą zagraniczne nagłówki. Wybrankiem aktorki jest 25-letni wokalista i idol nastolatek, Nick Jonas. Ich związek jest o tyle szokujący, że Demi Moore i Nicka Jonasa różni 30 lat. Demi Moore ma na koncie rozstania w atmosferze skandalu, a ten związek zdaje się trzymać z dala od mediów. Wierni fani aktorki są zachwyceni tym, że w końcu odnalazła upragnione szczęście. Czy aby na pewno? Jak do tej pory nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości...

 

Polecamy: Porzucenie przez ojca, przedwczesna śmierć matki... Jak Joanna Koroniewska poradziła sobie z traumą z młodości i stworzyła szczęśliwą rodzinę?

 

Demi Moore i Nick Jonas parą?

Demi Moore i Nick Jonas poznali się dzięki córce aktorki, Rumer Willis. „Rumer wie, że Demi lubi młodszych mężczyzn. Dowiedziała się też, że Nick jest wolny i ma już doświadczenia ze starszymi kobietami. Pomyślała, że może połączyć ich jakieś uczucie. Nick jest najmłodszym mężczyzną, z którym się spotykała, ale również jednym z najbardziej dojrzałych”, podaje informator serwisu RadarOnline. Według portalu Demi Moore i Nick Jonas spotykają się już od kilku miesięcy, ale jak na razie para chce zatrzymać łączące ich uczucie w tajemnicy. Nic dziwnego, bo jak do tej pory Demi Moore nie miała łatwego życia. Walka z nałogami, depresją, anoreksją i załamaniem nerwowym ma za sobą. Dzisiaj czuje się już lepiej, małymi krokami wraca do normalności. Aktorka przeżyła wyjątkowo ciężkie chwile.

Demi Moore spotyka się z Nickiem Jonasem
Fot. East News

Polecamy: Demi Moore ma nowego chłopaka. Jej wybrankiem jest… 30 lat młodszy idol nastolatek!

 

Nieszczęśliwe dzieciństwo Demi Moore

 

Myślę, że wszelkie nieszczęścia, jakie prześladują człowieka w dorosłym życiu, mają swoje źródło w dzieciństwie. Moje było wyjątkowo okropne”, wyznała w wywiadzie dla Harper’s Bazaar. Coś w tym jest. Już w dzieciństwie Demi Moore czuła się odrzucona. Nie zaznała miłości ze strony ojca, gdyż ten uciekł, gdy dowiedział się, że jej matka Virginia jest w drugim miesiącu ciąży. To mała Demi matka obwiniła o rozpad swojego związku. Ojczym, Danny Guynes, również nie darzył dziewczynki miłością. Gdy ma zaledwie piętnaście lat ojczym popełnia samobójstwo, a matka popada w alkoholizm. Można powiedzieć, że ucieczka z domu uratowała jej życie. Skrzywdzona w dzieciństwie nie potrafi jednak nikomu zaufać. „To wtedy zaczęłam myśleć, że na miłość trzeba zasłużyć, a skoro mnie nikt nie kocha, nie jestem tego warta”, wyznała ze smutkiem w głosie w rozmowie z Harper’s Bazaar. Mimo to obsesyjne zaczyna poszukiwać kogoś, kto by ją pokochał. 

 

Zobacz: Smutne życie Keanu Reevesa: śmierć dziecka, ukochanej partnerki i najlepszego przyjaciela. Aktor kończy 53 lata

 

Mąż Demi Moore: Freddy Moore, Bruce Willis

 

W wieku osiemnastu lat Demi Moore bierze ślub z muzykiem, Freddy’m Moore’m - narkomanem i alkoholikiem, któremu za wszelką cenę chce dotrzymać kroku. Gdy grożą jej wyrzuceniem z filmu, idzie na odwyk. W 1985 roku para bierze rozwód, a Demi znów usilnie szuka spełnienia w miłości. Dwa lata później staje na ślubnym kobiercu u boku największego przystojniaka Hollywood, Bruce Willisa. Uchodzą za parę idealną, niestety to tylko pozory. On nieustannie romansuje, ona po narodzinach trzech córek (Rumer, Scout, Tallulah) usilnie walczy o powrót do formy. Odchudza się, spędza godziny na siłowni, wydaje miliony na operacje plastyczne.  „Zawsze miałam trudne relacje z moim ciałem. Kochałam je i nienawidziłam. Dzięki niemu urodziłam troje pięknych dzieci, zrobiłam wiele ciekawych rzeczy jako aktorka. Powinnam być mu wdzięczna, że tyle ze mną wytrzymało”, mówi. Mimo starań związek Demi Moore z Bruce'm Willisem po trzynastu latach rozpada się. 

 

Zobacz: Czy córka Bruce’a Willisa ma problem z alkoholem? „To nie jest coś, co planowałam…”

 

Demi Moore i Ashton Kutcher

 

W 2003 roku poznaje młodszego o 17 lat Ashtona Kutchera i odzyskuje równowagę. Do kin trafiają „Aniołki Charliego”, a ona zachwyca sylwetką. Niestety z psychiką gwiazdy nie jest najlepiej, ale ona dobrze to ukrywa. W 2005 roku Demi Moore i Ashton Kutcher biorą ślub w Los Angeles. Różnica wieku między nią a partnerem szybko staje się problemem. Demi próbuje zatrzymać czas - regularnie odwiedza chirurga plastycznego, intensywnie ćwiczy na siłowni. Od młodszego od siebie męża wciąż doszukuje się dowodów miłości. Gdy nie dostaje ich na każde zawołanie, popada w obłęd i oskarża go o zdrady. „Gdy nie mam wszystkiego pod kontrolą, zaczynam się bać. Wpadam w panikę”, tłumaczy się w mediach. Nieskutecznie. 

 

Ashton Kutcher przestaje radzić sobie z presją otoczenia i ciągłym filtrowaniem przez ukochaną. Pocieszenia szuka w ramionach (podobno) Rihanny, ale przede wszystkim modelki Sary Leal. Gdy w 2010 roku na jaw wychodzą pierwsze zdrady Ashtona, aktorka traci grunt pod nogami. Związek staje się dla niej jedną wielką porażką, którą za wszelką cenę chce obrócić w sukces. Niestety nieudolnie. W 2011 roku zaledwie 23-letnia aktorka Sara Leal opowiada w mediach o romansie z Ashtonem, który zamiast świętować z żoną szóstą rocznicę ślubu imprezował w jej towarzystwie. To przeważa szalę. Zamiast szukać pomocy, Demi zaczyna się głodzić, nałogowo łyka tabletki przeciwbólowe i hamujące łaknienie, wraca do picia.  „Zrobiło się jej niedobrze. Nie mogła nic jeść. Trzęsła się i płakała, bo znowu poczuła się upokorzona”, pisał wówczas magazyn People, cytując słowa znajomego gwiazdy. Demi trafia na odwyk. Separacja, którą pod koniec roku ogłasza wraz z Ashtonem nie ułatwia powrotu do zdrowia. Ashton skoncentrował się na karierze i powoli zaczął układać sobie życie u boku scenarzystki Lorene Scafaria, Demi wręcz przeciwnie. Obsesyjnie śledzi każdy krok ekspartnera, twierdząc że jest dla nich jeszcze szansa. Leczyła się psychiatrycznie, walczyła z depresją i anoreksją. Gdyby nie pomoc najbliższych, nie wiadomo, jak potoczyłyby się jej losy.

Demi Moore i Ashton Kutcher
Fot. East News

 

Zobacz: „To mnie boli!”, skarży się Ashton Kutcher. Demi Moore zabroniła mu widywać się z jej córkami! Dlaczego?

 

Nowe życie Demi Moore

Aktorka praktycznie nigdy nie zostaje sama. Ciągle towarzyszą jej przyjaciele, córki, a nawet były mąż, Bruce. Wszyscy wspierali ją w walce z nałogami i chorobą. Wierzyli, że jest silną kobietą, stawi czoła wszelkim kłopotom i się podniesie. Wygląda na to, że życie Demi Moore w końcu wychodzi na prostą. Jak donoszą zagraniczne media aktorka spotyka się z młodszym o trzydzieści lat Nickiem Jonasem. Czy Demi Moore uporała się z demonami przeszłości? Nie wiadomo, ale jak to mówią, najlepszym lekarstwem na złamane serce jest kolejna miłość.

 

 

Zobacz także: Zmagała się z depresją, anoreksją, przeżyła załamanie nerwowe... Wizerunek twardej i niezależnej kobiety był u Dolores O'Riordan tylko iluzją

oraz: Z dzienników księżnej Diany: „Cięłam piersi i uda nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem”

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.