Polska „power couple” znów jest na szczycie

Konrad Szczęsny 7 marca 2018 11:00

Dzięki programowi Iron Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zarobią krocie. Nie tylko, jeśli chodzi o gażę za udział w show, ale przede wszystkim dzięki hojności reklamodawców i zaangażowaniu ich w różne kampanie wizerunkowe. Szacuje się, że dzięki popularności co roku do kieszeni pary trafia ponad dwa miliony złotych. Jak doszło do tego, że prezenterka telewizyjna i były piłkarz osiągnęli szczyt popularności?

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana: trudne początki i wzruszające zaręczyny

Jak wspominali w wywiadzie dla VIVY!, ich pierwsze randki odbywały się z dala od spojrzeń ciekawskich, choć poznali się na... medialnej premierze filmu Mój biegun jesienią 2013 roku! To były piłkarz zabiegał o względy gwiazdy TVN, ona zaś, mimo początkowego oporu, w końcu uległa jego urokowi i zaangażowała się w tę relację stuprocentowo. Oboje byli osobami po przejściach: dwa rozwody, związki z osobami z pierwszych stron gazet i ogromne medialne zainteresowanie ich rozstaniami.

Gdy zaczęli się spotykać, Radosław Majdan musiał wywozić byłą Perfekcyjną Panią Domu poza Warszawę na tylnym siedzeniu swojego samochodu, przykrytą kocem. Z czasem jednak zaczęli pojawiać się publicznie na salonach, jednak rzadko opowiadali o tym, co ich łączy.

„Jest nam lepiej niż na początku. Na początku jak się poznawaliśmy, pierwsze miesiące były bardziej burzliwe”, mówiła nam we wrześniu 2017 roku gwiazda TVN.

W 2014 roku do mediów zaczęły docierać informacje, że relacja ta jest coraz bardziej poważna: nie dość, że Małgorzata Rozenek przedstawiła byłego męża Dody swoim synom, Tadeuszowi i Stanisławowi, to jeszcze oboje poznali rodziców drugiej połówki. Zaręczyli się pod koniec 2014 roku, w trakcie świąt Bożego Narodzenia.

„Drugiego dnia świąt wszyscy po raz kolejny spotkali się na uroczystym obiedzie. Radosław zaprosił wszystkich do salonu i niespodziewanie... oświadczył się Małgosi!Było po niej widać, że jest zaskoczona, ale też bardzo szczęśliwa. A na pytanie: „Czy zostaniesz moją żoną?” oczywiście powiedziała: „Tak!”, zdradził  znajomy pary w Party w styczniu 2015 roku.

Ślub Małgorzaty i Radosława Majdanów

Ślub wzięli w pierwszy weekend września 2016 roku w podwarszawskim Konstancinie. Miejscowy pałacyk przypadł im do gustu od momentu, w którym pierwszy raz go zobaczyli. Była to medialna uroczystość, na którą zaprosili zarówno najbliższą rodzinę, jak i osoby z pierwszych stron gazet. Z tej okazji wzięli również udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla magazynu VIVA! i udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o przygotowaniach do uroczystości i o tym, dlaczego zdecydowali się sformalizować związek.

„Żeby dojrzeć do poważnego życia, trzeba swoje przeżyć. Doceniasz to, co masz, i inaczej patrzysz na to, co było kiedyś. Małgosia jest fundamentem naszej rodziny, cementuje ją, przykłada większą wagę do codziennych rytuałów”, wyjaśnił Radosław Majdan.

Środki ze sprzedaży dwóch sukni ślubnych Małgorzaty oraz część wpływów z sesji zdjęciowej dla VIVY! przeznaczyli na cele charytatywne.

Droga Państwa Majdanów na szczyt: Azja Express i Iron Majdan

Wiosną 2016 roku wzięli udział w pierwszej polskiej edycji show Azja Express. Co prawda odpadli w czwartym odcinku, jednak zdobyli ogromną sympatię widzów i dzięki temu bardzo szybko zaczęto wspólnie angażować ich w wiele projektów i kampanii reklamowych. W programie wypadli naturalnie. Fani podkreślali, że doskonale się uzupełniają i sportowiec jak nikt inny potrafi okiełznać nietuzinkowy temperament prezenterki. 

Coraz częściej w mediach pojawiały się również informacje, że stacja TVN szuka dla Małgorzaty i Radosława Majdanów formatu, w którym mogliby wspólnie wystąpić. Mówiło się o reality show, w którym kamery towarzyszyłyby im w życiu codziennym. Koniec końców postawiono na program, w którym przemierzają różne zakątki świata i powierzane im są ekstremalne zadania, w których produkcja sprawdza nie tylko ich wytrzymałość oraz szybkość działania pod presją czasu, lecz także szereg umiejętności interpersonalnych i przede wszystkim siłę łączącego ich uczucia.

Póki co test udaje im zdań śpiewająco, jednak za nami dopiero pierwszy odcinek Iron Majdan, więc tego, jak poradzili sobie w innych sytuacjach, dowiemy się dopiero za kilka tygodni.  

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
1/5

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są ze sobą związani od 2013 roku. Poznali się na medialnej premierze filmu Mój biegun

2/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
2/5

Choć początkowo nikt nie dawał im szans i mówiło się, że ich związek nie przetrwa próby czasu, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan udowodnili, na przekór hejterom, że świetnie się dogadują i ich miłość jest silniejsza niż złośliwe języki.

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
3/5

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ślub wzięli w pierwszy weekend września 2016 roku w podwarszawskim Konstancinie. Zaprosili na niego rodzinę oraz osoby z pierwszych stron gazet.

4/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
4/5

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli również w tym samym roku udział w pierwszej polskiej edycji Azja Express. Wypadli w niej tak dobrze, że z czasem powierzono im własny format, zatytułowany Iron Majdan.

5/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
5/5

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od tamtej pory uchodzą za polską power couple, której nic nie jest w stanie złamać. Kolejny odcinki nowego show będą tego najlepszym dowodem!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.