Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA FILMU

„To są jakieś ku**a kalambury?”. Małgorzata Kożuchowska nigdy nie przeklinała bardziej!

Zobacz zwiastun nowego filmu Patryka Vegi!

Rafał Kowalski 5 września 2018 21:27
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dla tej roli Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na oszpecenie przed kamerą. Dziwna fryzura i brak makijażu… W takim wydaniu gwiazdy jeszcze nie widzieliśmy. Wszystko dla Patryka Vegi, który zaprosił Kożuchowską do udziału w filmie Plagi Breslau. Właśnie pojawił się w sieci zwiastun obrazu. Jego reżyserska wersja bez cenzury przeznaczona jest tylko dla widzów pełnoletnich...

Zwiastun reżyserski Plag Breslau – wideo

W kolejnym projekcie Małgosia Kożuchowska wcieli się w rolę policjantki, która nie przebiera w słowach. Z trailera filmu, który właśnie opublikowano w Internecie, wnioskujemy, że film Plagi Breslau będzie równie mocnym obrazem, jak wszystkie poprzednie autorstwa Vegi. Mocnych dialogów na pewno nie zabraknie…

W jednej ze scen słyszymy taką wymianę zdań: „Ciągle sprawa tego psa? Może chociaż pani powie jaka to rasa?”, na co postać grana przed Kożuchowską odpowiada: „Ku**a sraka”. W innym momencie zwiastuna policjantka grana przez gwiazdę Rodzinki.pl pyta: „To jakieś ku*wa kalambury są?”. Tym, którym jeszcze mało możemy obiecać, że w filmie nie zabraknie też scen z postrzałami! 

Zapowiada się naprawdę wybuchowo… U boku Małgorzaty Kożuchowskiej pojawią się także: Daria Widawska, Ewa Kasprzyk, Tomasz Oświecimski i dawno niewidziana Katarzyna Bujakiewicz. Zobaczcie zwiastun i zdecydujcie, czy jest na co czekać... Premiera w grudniu!  

Małgorzata Kożuchowska
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?