Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała
Fot. Jankowski/REPORTER/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Domagała lada dzień po raz drugi zostanie ojcem!

Znamy płeć dziecka!

Weronika Kostyra 8 września 2018 15:18
Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała
Fot. Jankowski/REPORTER/East News

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Żona aktora jest już w zaawansowanej ciąży. Prywatnie jest też córką Andrzeja Grabowskiego, więc po raz kolejny zostanie on dziadkiem! Wiadomo już jakiej płci będzie dziecko!

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska spodziewają się dziecka

Para w kwietniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Razem wychowują już sześcioletnią córeczkę Hanię. Wszystko wskazuje na to, że będzie miała ona siostrzyczkę! „Andrzej Grabowski kilka miesięcy temu dowiedział się, że Zuzanna znów jest przy nadziei. Początkowo pragnął, by w jego babińcu pojawił się wnuk, ale gdy okazało się, że to kolejna dziewczynka, bardzo się wzruszył”, podaje magazyn Na Żywo.

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska pobrali się w 2013 roku. Poznali się w czasie studiów na Warszawskiej Akademii Teatralnej. Oboje są aktorami – Paweł Domagała jest znany między innymi dzięki roli w serialu O mnie się nie martw, ale duże sukcesy odnosi także jako muzyk. Jego piosenka Weź nie pytaj okazała się prawdziwym przebojem. Z kolei Zuzanna Grabowska ma na swoim koncie role między innymi w Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Czas honoru czy Planeta singli.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Paweł Domagała w beżowej marynarce
Fot. ONS.pl

Paweł Domagała na rozdaniu Wiktorów 2015
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.