Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak
O TYM SIĘ MÓWI

Żona Piotra Zielińskiego ujawnia, jak wygląda rzeczywistość we Włoszech w obliczu kwarantanny

„Nie możemy opuszczać miast, wychodzić z domu bez potrzeby”

Gabriela Czernecka 12 marca 2020 08:43
Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak

Nowe przypadki w Polsce, trudna sytuacja we Włoszech. Liczba zakażonych na koronawirusa rośnie na całym świecie. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Na ten moment w Polsce odnotowano 47 przypadków zakażenia. We Włoszech w wyniku zarażenia zmarło już 631 osób. Na co dzień w Italii mieszka Piotr Zieliński wraz z żoną Laurą. Dziś żona polskiego piłkarza na swoim Instagramie opowiedziała, jak wygląda ich życie we Włoszech w obliczu koronawirusa.

Laura Zielińska o rzeczywistości we Włoszech w obliczu kwarantanny

Pierwsze przypadki zarażenia koronawirusem (obecnie mówi się o ponad 80 000) odnotowano w Chinach, zdecydowaną większość w prowincji Hubei. Do tej pory zmarło tu ponad 3 000 osób, ale zamknięto ostatni z 14 tymczasowych polowych szpitali. Władze kraju potwierdziły, że wirus ustępuje. Niestety, koronawirus szybko się rozprzestrzenił – pojawił się w Hongkongu, na Filipinach, w Japonii, na Tajwanie, w Korei Południowej i w Iranie. Jeśli chodzi o Europę, w najgorszej sytuacji znajdują się Włochy. Kraj objęty został tzw. „czerwoną strefą”.  Władze informują o ponad 10 000 zakażonych. Do tej pory w wyniku zarażenia koronawirusem zmarło już 631 osób. To więcej niż w jakimkolwiek innym kraju na świecie poza Chinami.

Władze państwowe wprowadziły tam zakaz przemieszczania się do i z Lombardii oraz 14 północnych i centralnych prowincji. To obszar na którym mieszka około 16 milionów ludzi. W związku z wyjątkowo trudną sytuacją, z jaką mierzą się teraz mieszkańcy Włoch, wszelkie publikacje w social mediach osób, które tam się teraz znajdują, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wśród nich znalazła się żona Piotra Zielińskiego, pomocnika w klubie SSC Napoli oraz w reprezentacji Polski.

W swojej relacji na Instagramie Laura Zielińska odpowiedziała na pytania fanów, dotyczące tego, jak wygląda rzeczywistość jej i jej męża we Włoszech w obliczu kwarantanny. Przypomnijmy, że para mieszka w miejscowości Lucrino nieopodal Neapolu: „Życie codzienne się zatrzymało, nie możemy opuszczać miast, wychodzić z domu bez potrzeby. Restauracje, puby, kluby, kawiarnie, sklepiki, szkoły, fryzjerzy, pralnie... wszystko, wszystko zamknięte do odwołania. Ludzie mogą jeździć tylko do pracy, lekarza. Nikt się ze sobą nie wita, wszyscy trzymają dystans. Cisza jak makiem zasiał, pusto na drogach. Ale zapasy dziś zrobione”, pisze na swoim Instagramie Laura Zielińska, żona Piotra Zielińskiego.

Żona piłkarza zachęciła także obserwatorów, że nie ważne, gdzie mieszkają, powinni zacząć robić zapasy jedzenia: „!Nie czekać, dzisiaj były w sklepach kolejki aż na ulicy”, doradza.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valentines evening 💋#husbandandwife.

Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ma credo che rimarrò qui a guardare il tramonto ..🥰

Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.