Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Żona Piotra Adamczyka miała wypadek. Karolina Szymczak złamała bark

„Co ten rok jeszcze przyniesie…”

Rafał Kowalski 31 maja 2020 19:43
Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Piękna pogoda i wolny weekend sprzyjają aktywnemu wypoczynku, jednak nawet na rowerze trzeba na siebie uważać. Przekonała się o tym Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka. 28-latka poinformowała w sieci, że miała wypadek i pokazała zdjęcie zrobione chwilę po nim.

Wypadek rowerowy ukochanej Piotra Adamczyka

Dziś na profilu instagramowym Karoliny Szymczak pojawiło się zdjęcie, na którym widać, że żona popularnego aktora ma rękę w gispie. Okazuje się, że przyczyną była nieuważna jazda na rowerze. „Miały być zabawy na rowerku, a jest zwichnięcie ze złamaniem barku. Tutaj dosłownie mogę użyć powiedzenia, gdyby kózka (na rowerze) nie skała to by barku nie złamała. 2020 co ten rok jeszcze przyniesie...Czerwiec natomiast, zapowiada się ciekawie. Uważajcie na siebie, naprawdę polecam", napisała w sieci 28-latka.

Przypomnijmy, że Piotr Adamczyk ani razu nie skomentował swojego ślubu z piękną aktorką. Wiadomo jednak, że ten się odbył, ponieważ zakochani kilka razy pojawiali się na medialnych imprezach, a na ich palcach lśniły obrączki. Karolina Szymczak, młodsza od ulubieńca widzów o 20 lat, ukończyła we Wrocławiu anglojęzyczne studia o kierunku big data, digital marketing and trend watching. W swoim życiu zajmowała się modelingiem i aktorstwem próbując swoich sił także poza Polską. Ślub Karoliny i Piotra według Plejady.pl odbył się pod koniec czerwca ubiegłego roku, ale łącznie zakochani są razem 3,5 roku.

Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„You are, and always have been, my dream”❤️#2years #anniversary #togetherisbetter #lovehim

Post udostępniony przez Karolina Szymczak (@karolina.szymczak)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.