Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu "Baby Bump"
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI!

Przez długi czas ukrywał, że zostanie ojcem. Dlaczego? Krystian Wieczorek po raz pierwszy tak szczerze o ciąży swojej żony!

Gabriela Czernecka 8 grudnia 2017 19:00
Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu "Baby Bump"
Fot. ONS

 

Żona Krystiana Wieczorka tuż przed ciążą zmagała się z ciężką chorobą. To właśnie dlatego aktor znany z „M jak miłość” wraz z żoną Marią  tak długo utrzymywali informację o ciąży z dala od mediów. O stanie zdrowia małżonki Wieczorek opowiedział w rozmowie z Twoim Imperium.

 

Polecamy: Krystian Wieczorek prezentuje idealnie wyrzeźbione ciało. Oto seksowne oblicze przystojnego aktora

 

Krystian Wieczorek zostanie ojcem

Zaledwie kilka tygodni temu Krystian Wieczorek pochwalił się fanom dobrą wiadomością. Aktor znany głównie z „M jak miłość” wziął ślub zaledwie rok temu, w rocznicę pierwszego spotkania swojej ukochanej. Już niebawem para powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Maria Szafirska (teraz Wieczorek) i Krystian Wieczorek lada dzień zostaną rodzicami! Kiedy dziecko 42-letniego przystojnego aktora i jego 17 lat młodszej partnerki pojawi się na świecie? Jak udało się ustalić dziennikarzom, termin porodu wyznaczono na początek 2018 roku. Niewielu jednak zwróciło uwagę na to, że para bardzo późno podzieliła się ze światem dobrą wiadomością. Powód, dla którego ukrywali dobre wieści właśnie został ujawniony.

 

Polecamy też: Krystian Wieczorek zdradza swoje tajemnice

oraz: TYLKO U NAS! Jak czuje się dziś Barbara Kurdej-Szatan? Jakie są jej metody walki z boreliozą?

 

Żona Krystiana Wieczorka w ciąży

Powód, dla którego para tak długo nie informowała fanów o dobrej wiadomości wyjawił Twojemu Imperium znajomy pary. „Tuż przed zajściem w ciążę Maria walczyła z boreliozą i obawiała się powikłań. Dlatego nikomu nie chwaliła się swym stanem, nawet rodzinie”, podaje magazyn. Według tygodnika zakochani podzielili się dobrą nowiną dopiero, gdy „nabrali pewności, że z dzieckiem wszystko w porządku”, cytuje przyjaciela aktorskiej pary Twoje Imperium. Przypomnimy, że z tym samym problemem zdrowotnym od lat zmaga się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka wielokrotnie mówiła o walce z tą chorobą, przez którą odwleka choćby plany powiększenia rodziny.  Na szczęście rodzina Krystiana i Marii Wieczorków  nie ma już powodów do obaw. Para wraz z początkiem nowego roku powita na świecie córeczkę. Jaki jest obecnie stan zdrowia żony Krystiana Wieczorka? „Stan zdrowia Marii dotyczy nas obojga. Chcę być świadomy tego, co się z nią dzieje, chcę zadać lekarzowi nurtujące mnie pytania, by – gdy zajdzie taka potrzeba – potrafić pomóc. Niestety, często spotykam się z wielkim zaskoczeniem, gdy przekraczam próg gabinetu”, powiedział Krystian Wieczorek w rozmowie z Anną Komorowską dla serwisu swiat-zdrowia.pl.

 

Krystian Wieczorek bardzo dba o zdrowie swojej małżonki i najbliżsi aktora nie mają wątpliwości, że będzie świetnym ojcem. My przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu
Fot. ONS

Polecamy też: Przystojny Krystian Wieczorek pokazuje klatę w "Vivie!

Zobacz także: Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem. Sami zobaczcie!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.