Iza i Adam Małyszowie, Iza Małysz, Adam Małysz
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Adama Małysza ma nogi jak... Sharon Stone! 

„Jak na prawie 40-tkę, to nogi mam ok’’

VIVA! 10 czerwca 2018 08:54
Iza i Adam Małyszowie, Iza Małysz, Adam Małysz
Fot. Instagram

Zdjęcie, które opublikowała w sieci żona Adama Małysza, podbiło internet! Iza Małysz zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z mężem i Karoliną. Ukochana skoczka zapytała obserwatorów, do kogo podobna jest ich 20-letnia córka. Fanki skupiły się jednak na... jej innym atucie. Czyli nieziemsko zgrabnych nogach!

Kim jest Iza Małysz, żona skoczka? 

Fanka Izy Małysz stwierdziła, że na pewno Karolina jest podobna do swojej mamy! „Z nóg to mama’’, skwitowała internautka. A druga porównała ją nawet do amerykańskiej seksbomby, Sharon Stone! Taki komplement z pewnością ucieszył Izę Małysz! „Jak na prawie 40-tkę, to nogi mam ok’’, odpowiedziała skromnie fance Iza Małysz. Żona Adama Małysza 4 grudnia skończy 40 lat. Od blisko 21 lat jest szczęśliwą żoną jednego z najwybitniejszych skoczków.

Iza Małysz nigdy nie zabiegała o zainteresowanie prasy kolorowej. Kiedy jej mąż był u szczytu sławy, ona stała w jego cieniu. Iza i Adam Małyszowie ograniczyli swoją obecność do mediów społecznościowych, gdzie dzielą się rodzinnymi fotografiami oraz zdjęciami z zagranicznych wyjazdów.

Dostrzegacie podobieństwo do Sharon Stone? 

Iza Małysz
Fot. Instagram

Sharon Stone

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.