Iza i Adam Małyszowie, Iza Małysz, Adam Małysz
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Adama Małysza ma nogi jak... Sharon Stone! 

„Jak na prawie 40-tkę, to nogi mam ok’’

VIVA! 10 czerwca 2018 08:54
Iza i Adam Małyszowie, Iza Małysz, Adam Małysz
Fot. Instagram

Zdjęcie, które opublikowała w sieci żona Adama Małysza, podbiło internet! Iza Małysz zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z mężem i Karoliną. Ukochana skoczka zapytała obserwatorów, do kogo podobna jest ich 20-letnia córka. Fanki skupiły się jednak na... jej innym atucie. Czyli nieziemsko zgrabnych nogach!

Kim jest Iza Małysz, żona skoczka? 

Fanka Izy Małysz stwierdziła, że na pewno Karolina jest podobna do swojej mamy! „Z nóg to mama’’, skwitowała internautka. A druga porównała ją nawet do amerykańskiej seksbomby, Sharon Stone! Taki komplement z pewnością ucieszył Izę Małysz! „Jak na prawie 40-tkę, to nogi mam ok’’, odpowiedziała skromnie fance Iza Małysz. Żona Adama Małysza 4 grudnia skończy 40 lat. Od blisko 21 lat jest szczęśliwą żoną jednego z najwybitniejszych skoczków.

Iza Małysz nigdy nie zabiegała o zainteresowanie prasy kolorowej. Kiedy jej mąż był u szczytu sławy, ona stała w jego cieniu. Iza i Adam Małyszowie ograniczyli swoją obecność do mediów społecznościowych, gdzie dzielą się rodzinnymi fotografiami oraz zdjęciami z zagranicznych wyjazdów.

Dostrzegacie podobieństwo do Sharon Stone? 

Iza Małysz
Fot. Instagram

Sharon Stone

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…