WSPOMNIENIE

Zombie Boy nie popełnił samobójstwa? Wszystko wskazuje na wypadek...

„Musiał stracić równowagę i spaść do tyłu”

Monika Katarzyna Krupska 4 sierpnia 2018 14:00
Zombie, Viva!
Fot. Maria Eriksson

Dlaczego Zombie Boy popełnił samobójstwo? To pytanie od piątku zadają sobie fani Ricka Genesta. 32-latek został znaleziony martwy w swoim apartamencie pierwszego sierpnia. Rodzina i bliscy nie wierzą, że odebrał sobie życie. 

Śmierć Zombie Boya

Rick Genest, czyli Zombie Boy szturmem wdarł do świata mediów blisko osiem lat temu. 32-latek, który  całe ciało miał pokryte tatuażami pokochali nie tylko internauci, ale i wielcy projektanci oraz gwiazdy. Model brał udział w największych kampaniach, a także wystąpił m.in. na okładkach GQ czy Vouge'a.

Śmierć Zombie Boya wstrząsnęła światem. Od samego początku wszyscy mówią, że popełnił samobójstwo. Rodzina i bliscy nie wierzą w prawdziwość tych informacji. Uważają, że wypadł z trzeciego piętra przez balkon w swoim apartamencie w Montrealu. Jego śmierć była... nieszczęśliwym wypadkiem. 

„Balkon, z którego wypadł był bardzo niebezpieczny. Trzy tygodnie temu byłem z nim na tym balkonie i paliliśmy tam papierosa”, powiedział Karim Leduc, jego menedżer. „Balkon ma bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra. On nie był osobą, która mogłaby popełnić samobójstwo. Nie mógłby zrobić czegoś takiego, ponieważ był bardziej rozważny od innych”, dodał.

„Poza tym warto podkreślić, że Zombie Boy nie zostawił żadnych notatek, listu pożegnalnego, planował w najbliższym czasie wiele rzeczy. Przed śmiercią był ze swoją dziewczyną, mówił jej, że idzie tylko zapalić papierosa. To właśnie ona go znalazła. Teraz jest w ogromnym szoku”, podsumował.

Policja nadal nie wydała oficjalnego komunikatu w sprawie przyczyn śmierci. Badania lekarskie wykazały, że artysta był całkowicie trzeźwy. W jego organizmie nie znaleziono żadnych śladów alkoholu czy narkotyków.  

Zombie Boy
Fot. instagram@rickgenestofficial

Zombie Boy
Fot. instagram@rickgenestofficial

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!