Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska jest w ciąży! Gwiazda pokazała urocze zdjęcie! 

Wygląda zjawiskowo!

Olga Figaszewska 28 marca 2021 20:01
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona podzielili się z obserwatorami cudowną wiadomością! Zakochani po raz pierwszy zostaną rodzicami. Na Instagramie zamieścili uroczą fotografię. 

Zofia Zborowska po raz pierwszy zostanie mamą

Zakochani rzadko opowiadają w mediach o swoim związku. W stałym kontakcie pozostają ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tam dzielą się najważniejszymi chwilami ze swojego życia. Tak w 2019 roku ogłosili informację o ślubie. Tym razem było podobnie!

Zobacz też: Zofia Zborowska: „Gdybyśmy poznali się z Andrzejem dwa lata wcześniej, nic by z tego nie wyszło”

Zakochani swoją radością chcieli podzielić się z całym światem. W niedzielę Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali uroczą fotografię. Zakochani w nietypowy sposób ogłosili, że spodziewają się dziecka! Stworzyli wyjątkowy rebus. 

„🧊 🧊 🤰🏻 #rebus", napisała Zofia Zborowska. Z kolei na profilu Andrzej Wrony pojawiło się to samo zdjęcie z opisem. ,,Rebus na niedzielę💁🏼‍♂️ 🍦🍦... ”, dodał przyszły tata. 

Zakochani nie zdradzili czy spodziewają się chłopca, a może dziewczynki.  Fani pospieszyli z gratulacjami. Nie da się ukryć, że przyszła mama wygląda zjawiskowo! 

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…