Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
O TYM SIĘ MÓWI

A jednak! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się!

Aktorka pokazała pierścionek!

Olga Figaszewska 21 maja 2019 10:29
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Spekulacje mediów właśnie się potwierdziły! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się! Aktorka podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością za pośrednictwem Instagrama!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są po zaręczynach!

Niewiele mówili na temat swojego związku i rzadko pojawiają się na wspólnych fotografiach. Ważne jest to, że są szczęśliwi, darzą się prawdziwym uczuciem i wspólnie patrzą w jednym kierunku. I jak donosił niedawno Pudelek siatkach Onico Warszawa postanowił się oświadczyć ukochanej w jej urodziny.

„Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór. Byli tam jej bliscy znajomi i przyjaciele, w tym Ola Domańska, z którą Zosia jest ostatnio blisko. Uznał więc, że to będzie świetna okazja do poproszenia jej o rękę”, zdradził informator serwisu.

Zakochani właśnie potwierdzili te wieści publikując wspólne zdjęcie, na którym widoczny jest pierścionek zaręczynowy.

„Zweryfikowano Zablokowana 4 life 🤷🏼‍♀️💍 @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019 😜
81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze 😜🥰🥳 #najlepiej”, napisała Zofia Zborowska.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.