Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
O TYM SIĘ MÓWI

A jednak! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się!

Aktorka pokazała pierścionek!

Olga Figaszewska 21 maja 2019 10:29
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Spekulacje mediów właśnie się potwierdziły! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się! Aktorka podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością za pośrednictwem Instagrama!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są po zaręczynach!

Niewiele mówili na temat swojego związku i rzadko pojawiają się na wspólnych fotografiach. Ważne jest to, że są szczęśliwi, darzą się prawdziwym uczuciem i wspólnie patrzą w jednym kierunku. I jak donosił niedawno Pudelek siatkach Onico Warszawa postanowił się oświadczyć ukochanej w jej urodziny.

„Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór. Byli tam jej bliscy znajomi i przyjaciele, w tym Ola Domańska, z którą Zosia jest ostatnio blisko. Uznał więc, że to będzie świetna okazja do poproszenia jej o rękę”, zdradził informator serwisu.

Zakochani właśnie potwierdzili te wieści publikując wspólne zdjęcie, na którym widoczny jest pierścionek zaręczynowy.

„Zweryfikowano Zablokowana 4 life 🤷🏼‍♀️💍 @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019 😜
81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze 😜🥰🥳 #najlepiej”, napisała Zofia Zborowska.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!