Ikona telewizji zachwyca!

Monika Katarzyna Krupska 6 lipca 2018 09:00

Jane Seymour doskonale wie, jak podgrzać atmosferę wokół własnej osoby! Ikona telewizyjna ostatnio rozebrała się dla Playboya, czym wywołała niemałą dyskusję, bo jak tak przecież można wyglądać w tym wieku? 67-latka w rozmowie z magazynem wyznała, że jej piękny wygląd to zasługa dobrych genów, tu nigdy nie było mowy o żadnym chirurgu! 

„Nie miałam żadnych operacji, zastrzyków czy czegokolwiek w tym stylu. Nie zrobiłam nic, więc wciąż wyglądam, cóż, jak ja”, powiedziała. 

I gdy emocje z rozbieraną sesją już nieco opadły, aktorka postanowiła jeszcze raz zaprezentować swoje piękne ciało, tym razem na Instagramie! Opalając się na plaży i w ogrodzie gwiazda wykonała kilka zdjęć, jak widać z czerwonym kostiumem nie może się rozstać. 

Zobaczcie, zdjęcia i napiszcie, czy Jane wygląda na 67 lat? Naszym zdaniem zdecydowanie nie! I takiego ciała bardzo jej zazdrościmy!  

1/5
Jane Seymour
Copyright @instagram@JaneSeymour
1/5

67-letnia Jane nie wstydzi się swojego ciała 

2/5
Jane Seymour
Copyright @instagram@JaneSeymour
2/5

Aktorka z powodu wieku nie ma żadnych kompleksów i z chęcią pokazuje ciało w bikini 

3/5
Jane Seymour
Copyright @instagram@JaneSeymour
3/5

„Nie miałam żadnych operacji, zastrzyków czy czegokolwiek w tym stylu. Nie zrobiłam nic, więc wciąż wyglądam, cóż, jak ja”, powiedziała w jednym z wywiadów. 

4/5
Jane Seymour
Copyright @instagram@JaneSeymour
4/5

W tym roku Jane wystąpiła w sesji w Playboyu! 

5/5
Jane Seymour
Copyright @instagram@JaneSeymour
5/5

„Ja jestem sobą, cała autentyczna. To dla mnie niezwykle ważne”, mówiła. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.