Ewa Wachowicz z tatą
Fot. Instagram/@ewawachowicz
DZIEŃ OJCA

Wojciechowska, Koterski, Wachowicz... Zobacz, jak gwiazdy świętowały Dzień Ojca! 

„Dzięki Tobie czuje ze jestem dobrym człowiekiem”

REDAKCJA VIVA! 23 czerwca 2019 19:52
Ewa Wachowicz z tatą
Fot. Instagram/@ewawachowicz

Nie brakowało wyjątkowych życzeń, podziękowań i poruszających wspomnień. To im zawdzięczają swoją siłę, byli i są dla nich oparciem. ,,Dziękuje za to ze zawsze umiałeś powiedzieć mi ze mnie kochasz bo nawet w trudnych chwilach ta świadomość dawała mi poczucie bezpieczeństwa", pisał Michał Koterski. Jak gwiazdy obchodziły Dzień Ojca?  

Kinga Rusin podzieliła się z fanami zdjęciem taty. Dołączyła do niego poruszające wyznanie.

,,Lato 1971... Taki prezent w dniu ojca dostałam od mojej mamy😘. Tak żałuję, że mój tata nie zobaczył jak sobie poradziłam, jak zbudowałam na nowo swoje życie, jak wychowałam jego wnuczki, wróciłam do telewizji, zbudowałam firmę kosmetyczną. Została ze mną jego energia, ciekawość świata i wiara, że nie ma rzeczy niemożliwych, że chcieć to móc. Dziękuję #dzienojca", wyznała gwiazda.

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie taty

Marta Kaczyńska z tatą, Lechem Kaczyńskim

Martyna Wojciechowska z tatą, Stanisławem 

,,Specjalnie dla Fanek mojego kochanego Taty (rocznik 1934!) zamieszczam jeszcze raz „Taniec z gwiazdami”🤪 Dzisiaj Jego święto, a ja jestem największą szczęściarą na świecie, że mam takiego Tatę!❤ Stasio to od lat moja inspiracja i wielkie wsparcie!", napisała gwiazda. 

Basia Kurdej-Szatan z tatą i siostrą, Katarzyną

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tatulek ❤️ tyle wie, zawsze nam wszystko wytłumaczy, opowie, nauczy, pomoże ❤️ Kochamy Cię ❤️

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Ewa Wachowicz z tatą 

Joanna Racewicz z tatą 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tata. Takie piękne i ciepłe słowo. Pierwszy bohater syna i pierwsza miłość córki. Dla obojga - archetyp męskości i najważniejsza wyrocznia. Może właśnie dlatego prędzej czy później większość z nas rusza za Waszym przykładem. Przykładem, a nie słowami. Wszystkim Tatom dzisiaj - żeby potrafili unieść ciężar i odpowiedzialność. Żeby umieli upolować mamuta, wysłuchać skargi i otrzeć łzy. Żeby nie zapomnieli jak to jest uśmiechać się, choć z daleka i z drżeniem w głosie powiedzieć: „dobrze cię słyszeć, córuś” ❤️ Dziękuję, Tato, że jesteś. #dzientaty #kocham #dziekuje #wybaczam #poprosze #tocowzyciunajwazniejsze #waszaJ

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Zofia Zborowska z tatą, Wiktorem

Misiek Koterski złożył tacie, Markowi Koterskiemu wyjątkowe życzenia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Każdy z nas jest zbiorem cech i zachowań naszych rodziców , dlatego życzę wszystkim Tatom z Okazji Dnia Ojca żeby byli wystarczająca dobrymi rodzicami którzy nie tylko są idealni ale tez potrafią dać sobie prawo do błędu , życzę wam Tatusiom dużo cierpliwości , wyrozumiałości , miłości i pociechy ze swojego rodzicielstwa i potomstwa , życzę tego wszystkim Ojcom ale i sobie bo sam jestem Tatą i wiem ze chciałbym dać mojemu Fryderykowi wszystko co najlepsze a zarazem wiem jakie to trudne , dziękuje Tato za to jakim jesteś człowiekiem i jakim byłeś i jesteś Ojcem , dziękuje za to ze zawsze umiałeś powiedzieć mi ze mnie kochasz bo nawet w trudnych chwilach ta świadomość dawała mi poczucie bezpieczeństwa i dzięki temu tez potrafię wyrazić i powiedzieć Frylkowi jak bardzo go kocham a wiem z jakim trudem przychodzi to w relacji miedzy meszczyznami 😊Kocham Cie , dzięki Tobie czuje ze jestem dobrym człowiekiem 🧸❤️ #mishulek #marek #frylek #koterscy #jaki #ojciec #taki #syn #❤️👶❤️

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Magda Boczarska z tatą

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z albumu rodzinnego 📷 Wszystkiego najlepszego, Tato! 💥 #family #parents #happyfathersday

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!