Bartek Królik miał udar
Fot. Instagram @bartekkrolik
O TYM SIĘ MÓWI!

Kolejny dramat współtwórcy „Sistars” i przyjaciela Agnieszki Chylińskiej… Bartek Królik miał udar mózgu!

Gabriela Czernecka 30 października 2017 17:00
Bartek Królik miał udar
Fot. Instagram @bartekkrolik

Rok 2017 przyniósł Bartkowi Królikowi, jednemu z najbardziej wziętych producentów muzycznych w naszym kraju sporo zmian. Twórca zespołu Sistars przyznał, że przeszedł niedawno udar. Fani nie pozostali obojętni na to wyznanie! 

 

Polecamy: Bartek Królik, twórca Sistars, zamieścił zdjęcie nowo narodzonej córki z zespołem Downa. Internauci nie kryją wzruszenia

 

Bartek Królik miał udar

Bartek Królik już drugi raz w tym roku zaskoczył fanów odważnym wyznaniem. Kilka miesięcy temu muzyk dodał na Instagrama obszerny wpis, w którym poinformował, że jego nowo narodzone dziecko, córka Jagoda, ma zespół Downa. Bartek Królik zaskoczył wówczas fanów czułością, z jaką wyrażał się o swoim dziecku. Wpisem zachęcił wszystkich do wspierania osób dotkniętych tą chorobą oraz do częstszego mówienia o niej. Fani zachwyceni tym, że gwiazdor podzielił się z nimi tak wzruszającą informacją, zasypali go pozytywnymi informacjami. 

 

Jak się okazuje, Bartek Królik ma dla fanów kolejną informację, tym razem szokującą. Na Instagramie opublikował zdjęcie z kliniki neurologii. Okazuje się, że 38-letni muzyk Łąki Łan przeszedł niedawno udar mózgu! „Do pamiętnika: jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was, wrócę silniejszy”, zamieścił komentarz pod zdjęciem.

 

Fani nie pozostali obojętni na wpis artysty. Pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów pełnych wsparcia. 

„Jesteś wspaniałym człowiekiem. Będzie wszystko dobrze! Wracaj jeszcze silniejszy. Czekamy. Dużo zdrowia”, pisał jeden z fanów. „Pamietaj - czasem pewnie bedzie ciężko, ale nigdy się nie poddawaj! Jesteś silny i dasz radę :) Życzę jak najwięcej zdrowka (na teraz i na później) Pozdrawiam ciepło”, dodaje drugi. 

 

My również dokładamy się do życzeń i trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Bartek Królik miał udar
Fot. Instagram @bartekkrolik

Bartek Królik
Fot. Instagram @bartekkrolik
Bartek Królik
Fot. Instagram @bartekkrolik

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?