małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Mata Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

3 kontynenty, 9 państw i miesiące katorżniczej pracy! Poznajcie szczegóły nowego programu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Damian Duda 4 grudnia 2017 11:30
małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Mata Wojtal

 

Wiosna będzie należeć do nich! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poprowadzą nowy program. Poznajcie szczegóły produkcji!

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętowali pierwszą rocznicę ślubu w Dubaju! Jak się bawili? EKSKLUZYWNE VIDEO

Nowy program Małgorzaty i Radosława Majdanów

Od kilku miesięcy żyją na walizkach. Para intensywnie pracuje nad nowym formatem, który już za kilka miesięcy pojawi się w TVN-ie. Nowy program, który został zatytułowany „Iron Majdan’’, to sprawdzian ich wytrzymałości i zaradności — czytamy w magazynie „Party’’. W przeciągu kilku miesięcy odwiedzili aż trzy kontynenty i dziewięć państw.

 

Małgorzata i Radosława dopiero przed wylotem dowiadują się, dokąd lecą. Ich zadaniem jest spotykanie ludzi i posmakowanie, jak żyją na co dzień. Para na jakiś czas przejmuje obowiązki tej osoby. Jak donosi „Party’’, Małgorzata i Radosław będą musieli np. zaganiać bydło na ranczo albo wypływać kutrem o świecie na połów ryb. Ten program sprawił, że gwiazdorska para zrezygnowała z... jedzenia mięsa. Nowy format został stworzony właśnie z myślą o nich, a osoby związane z produkcją twierdzą, że dzięki programowi widzowie jeszcze bardziej pokochają tę parę. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News

 

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zdradzili swoje plany na święta! Gdzie spędzą Wigilię?

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?