małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Mata Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

3 kontynenty, 9 państw i miesiące katorżniczej pracy! Poznajcie szczegóły nowego programu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Damian Duda 4 grudnia 2017 11:30
małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Mata Wojtal

 

Wiosna będzie należeć do nich! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poprowadzą nowy program. Poznajcie szczegóły produkcji!

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętowali pierwszą rocznicę ślubu w Dubaju! Jak się bawili? EKSKLUZYWNE VIDEO

Nowy program Małgorzaty i Radosława Majdanów

Od kilku miesięcy żyją na walizkach. Para intensywnie pracuje nad nowym formatem, który już za kilka miesięcy pojawi się w TVN-ie. Nowy program, który został zatytułowany „Iron Majdan’’, to sprawdzian ich wytrzymałości i zaradności — czytamy w magazynie „Party’’. W przeciągu kilku miesięcy odwiedzili aż trzy kontynenty i dziewięć państw.

 

Małgorzata i Radosława dopiero przed wylotem dowiadują się, dokąd lecą. Ich zadaniem jest spotykanie ludzi i posmakowanie, jak żyją na co dzień. Para na jakiś czas przejmuje obowiązki tej osoby. Jak donosi „Party’’, Małgorzata i Radosław będą musieli np. zaganiać bydło na ranczo albo wypływać kutrem o świecie na połów ryb. Ten program sprawił, że gwiazdorska para zrezygnowała z... jedzenia mięsa. Nowy format został stworzony właśnie z myślą o nich, a osoby związane z produkcją twierdzą, że dzięki programowi widzowie jeszcze bardziej pokochają tę parę. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News

 

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zdradzili swoje plany na święta! Gdzie spędzą Wigilię?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.