Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Poważna kontuzja pokrzyżuje plany zawodowe Radosława Majdana?!

„Stwierdzono, że zerwał sobie więzadło’’

Damian Duda 18 czerwca 2018 11:34
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Informacja o wypadku Radosława Majdana wstrząsnęła mediami. Żona sportowca opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać, jak jej ukochany jest przewożony w karetce do szpitala. Fani gwiazdorskiej pary nie mieli wątpliwości, że to, co stało się byłemu piłkarzowi, jest czymś znacznie poważniejszym niż zwykłym złamaniem.

Stan zdrowia Radosława Majdana

Moja biedna Pysiula w drodze do szpitala. Czeka na diagnozę, a mówią, że sport to zdrowie i jeszcze nie mogę z nim być’’, napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Radek był obrońcą podczas niedzielnego meczu drużyn Reprezentacji Artystów Polskich, w której gra oraz Zawodowej Reprezentacji Siedlec. To tam właśnie, w trakcie meczu, miał doznać kontuzji. Majdan pod troskliwym okiem żony szybko został przewieziony karetką do kliniki, gdzie stwierdzono, że zerwał sobie więzadło w prawym kolanie. ’’, donosi Pudelek.pl.

Wypadek, do którego doszło, na szczęście nie pokrzyżuje planów Majdana. Radek nie będzie się teraz nadwyrężał, jednak gips nie przeszkodzi mu w wypełnieniu zawodowych zobowiązań’’, twierdzi osoba z otoczenia gwiazdy.

„Nie jest źle, będę chodził, na szczęście obędzie się bez operacji, dzięki za wszystkie słowa otuchy. Zrobiło mi się miło. Serio’’, napisał na Instagramie sportowiec.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.