Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Poważna kontuzja pokrzyżuje plany zawodowe Radosława Majdana?!

„Stwierdzono, że zerwał sobie więzadło’’

Damian Duda 18 czerwca 2018 11:34
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Informacja o wypadku Radosława Majdana wstrząsnęła mediami. Żona sportowca opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać, jak jej ukochany jest przewożony w karetce do szpitala. Fani gwiazdorskiej pary nie mieli wątpliwości, że to, co stało się byłemu piłkarzowi, jest czymś znacznie poważniejszym niż zwykłym złamaniem.

Stan zdrowia Radosława Majdana

Moja biedna Pysiula w drodze do szpitala. Czeka na diagnozę, a mówią, że sport to zdrowie i jeszcze nie mogę z nim być’’, napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Radek był obrońcą podczas niedzielnego meczu drużyn Reprezentacji Artystów Polskich, w której gra oraz Zawodowej Reprezentacji Siedlec. To tam właśnie, w trakcie meczu, miał doznać kontuzji. Majdan pod troskliwym okiem żony szybko został przewieziony karetką do kliniki, gdzie stwierdzono, że zerwał sobie więzadło w prawym kolanie. ’’, donosi Pudelek.pl.

Wypadek, do którego doszło, na szczęście nie pokrzyżuje planów Majdana. Radek nie będzie się teraz nadwyrężał, jednak gips nie przeszkodzi mu w wypełnieniu zawodowych zobowiązań’’, twierdzi osoba z otoczenia gwiazdy.

„Nie jest źle, będę chodził, na szczęście obędzie się bez operacji, dzięki za wszystkie słowa otuchy. Zrobiło mi się miło. Serio’’, napisał na Instagramie sportowiec.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…