Kto pojawi się w kolejnej serii show?

Damian Duda 29 marca 2018 09:00

Wszyscy są zgodni w jednym: program Azja Express zrewolucjonizował polską telewizję. Dla wielu osób stał się prawdziwą trampoliną do kariery. Prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak została jedną z największych gwiazd stacji, a jego uczestnicy zyskują ogromną sławę. Idealnym przykładem są Małgorzata i Radosław Majdanowie, których wypowiedzi zyskały miano kultowych. A dziś są gospodarzami programu Iron Majdan.

Mimo że media wciąż żyją programem Agentem, stacja TVN już przygotowuje się do trzeciej edycji Azji Express, która prawdopodobnie nie odbędzie się... w Azji, a w Ameryce Południowej. Media spekulują, kogo zobaczymy w kolejnej serii. Zobaczcie, kto wybierze się w podróż, m.in. do Wenezueli i Boliwii!

1/5
Tomasz Karolak z owcą
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
1/5

Tomasz Karolak

2/5
Iza i Adam Małyszowie
Copyright @East News
2/5

Iza i Adam Małyszowie

3/5
Marta Wiśniewska, VIVA! listopad 2009
Copyright @Voyo Bakiewicz
3/5

Marta Wiśniewska

4/5
Maciej Musiałowski
Copyright @East News
4/5

Maciej Musiałowski

5/5
Magda Gessler, Lara Gessler, Viva! grudzień 2011
Copyright @Iza Grzybowska/Move
5/5

Lara Gessler

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.