TELEWIZJA

Znamy pierwszych uczestników trzeciej edycji programu Azja Express!

Kto pojawi się w kolejnej serii show?

Damian Duda 29 marca 2018 09:00

Wszyscy są zgodni w jednym: program Azja Express zrewolucjonizował polską telewizję. Dla wielu osób stał się prawdziwą trampoliną do kariery. Prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak została jedną z największych gwiazd stacji, a jego uczestnicy zyskują ogromną sławę. Idealnym przykładem są Małgorzata i Radosław Majdanowie, których wypowiedzi zyskały miano kultowych. A dziś są gospodarzami programu Iron Majdan.

Mimo że media wciąż żyją programem Agentem, stacja TVN już przygotowuje się do trzeciej edycji Azji Express, która prawdopodobnie nie odbędzie się... w Azji, a w Ameryce Południowej. Media spekulują, kogo zobaczymy w kolejnej serii. Zobaczcie, kto wybierze się w podróż, m.in. do Wenezueli i Boliwii!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.