TELEWIZJA

Znamy pierwszych uczestników trzeciej edycji programu Azja Express!

Kto pojawi się w kolejnej serii show?

Damian Duda 29 marca 2018 09:00

Wszyscy są zgodni w jednym: program Azja Express zrewolucjonizował polską telewizję. Dla wielu osób stał się prawdziwą trampoliną do kariery. Prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak została jedną z największych gwiazd stacji, a jego uczestnicy zyskują ogromną sławę. Idealnym przykładem są Małgorzata i Radosław Majdanowie, których wypowiedzi zyskały miano kultowych. A dziś są gospodarzami programu Iron Majdan.

Mimo że media wciąż żyją programem Agentem, stacja TVN już przygotowuje się do trzeciej edycji Azji Express, która prawdopodobnie nie odbędzie się... w Azji, a w Ameryce Południowej. Media spekulują, kogo zobaczymy w kolejnej serii. Zobaczcie, kto wybierze się w podróż, m.in. do Wenezueli i Boliwii!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.