TELEWIZJA

Znamy pierwszych uczestników trzeciej edycji programu Azja Express!

Kto pojawi się w kolejnej serii show?

Damian Duda 29 marca 2018 09:00

Wszyscy są zgodni w jednym: program Azja Express zrewolucjonizował polską telewizję. Dla wielu osób stał się prawdziwą trampoliną do kariery. Prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak została jedną z największych gwiazd stacji, a jego uczestnicy zyskują ogromną sławę. Idealnym przykładem są Małgorzata i Radosław Majdanowie, których wypowiedzi zyskały miano kultowych. A dziś są gospodarzami programu Iron Majdan.

Mimo że media wciąż żyją programem Agentem, stacja TVN już przygotowuje się do trzeciej edycji Azji Express, która prawdopodobnie nie odbędzie się... w Azji, a w Ameryce Południowej. Media spekulują, kogo zobaczymy w kolejnej serii. Zobaczcie, kto wybierze się w podróż, m.in. do Wenezueli i Boliwii!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!