Już wiadomo, kiedy urodzi Kate!

Gabriela Czernecka 8 marca 2018 07:10

Kiedy urodzi księżna Kate? Znamy datę porodu trzeciego dziecka księcia Williama i księżnej Kate! Jak do tej pory, para książęca nie podała płci kolejnego potomka. Wciąż trwają spekulacje, czy księżna Kate urodzi dziewczynkę, chłopca czy bliźnięta. Teraz zagranicznym serwisom udało się dowiedzieć, kiedy na świecie pojawi się kolejny prawnuk królowej Elżbiety II. 

Termin porodu księżnej Kate

Już wiadomo, kiedy urodzi księżna Kate! Termin porodu trzeciego dziecka wyszedł na jaw. Do tej pory wiadomo było, że trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama pojawi się na świecie w lipcu 2018 roku.  Dokładna data, jak i imię i płeć dziecka nie były jeszcze znane. Aż do teraz. Do mediów wyciekła właśnie dokładna data porodu Kate. Co ciekawe, ma ona patriotyczne znaczenie. 

Kiedy urodzi księżna Kate?

Royal baby nr 3 przyjdzie na świat 23 kwietnia 2018 roku. To wyjątkowa data dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Dlaczego? 23 kwietnia 2018 roku wypada Dzień świętego Jerzego, święto narodowe Wielkiej Brytanii (święty Jerzy jest patronem tego kraju). Co więcej, będą to... imieniny pierwszego dziecka Kate i Williama, księcia George'a. 

Imię i płeć dziecka Kate Middleton

Jak na razie książęca para zdecydowała się zatrzymać w tajemnicy płeć swojego trzeciego dziecka. Choć niedawno pojawiły się plotki, że Kate Middleton chciałaby urodzić w domu, to mówi się, że mimo wszystko poród odbędzie się w prywatnym skrzydle kliniki Lindo w szpitalu św. Marii w Londynie. To tam na świat przyszli książę George i księżniczka Charlotte. Również tam, księcia Williama i księcia Harry’ego urodziła księżna Diana.

Jak na razie wciąż nie wiadomo, czy para książęca spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Jak mówi rzeczniczka Landbrokers: „Wszyscy do tej pory byli przekonani, że Kate spodziewa się dziewczynki, ale jej ostatnie stroje sprawiły, że opinia publiczna ma co do tego wątpliwości”. Internauci i bukmacherzy obstawiają nawet imiona: Arthur i Henry są najpopularniejszymi  propozycjami dla chłopca; a Mary, Alice i Wiktoria - najlepszymi kandydatkami na imię dla dziewczynki.

Ślub księcia Williama i księżnej Kate

Jak podaje Hello! Magazine, jeśli królewskie dziecko przybędzie na świat po wyznaczonej dacie - 23 kwietnia - istnieje szansa, że narodziny trzeciego dziecka zbiegną się z siedmioletnią rocznicą ślubu Williama i Kate. To byłby wyjątkowy prezent dla szczęśliwej pary! Przypomnijmy, że Kate Middleton i książę William wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku.

Tę uroczystość oglądało ponad 2 miliardy widzów na całym świecie. Wśród gości pojawili się: Elton John, David i Victoria Beckhamowie, księżniczki Eugenia i Beatrycze. Kate nie ślubowała Williamowi posłuszeństwa, choć w poprzednich ślubach książęcych należało to do tradycji. Księżna nie podpisała również intercyzy, gdyż nie zgodził się na to William, mówiąc że: „kocha Kate i bezgranicznie jej ufa”.  

1/6
Księżna Kate, książę William w młodości
Copyright @East News
1/6

Kiedy urodzi księżna Kate? Trzecie dziecko Kate i Williama przyjdzie na świat w lipcu 2018 roku. Jak podaje Hello! Magazine, royal baby nr 3 pojawi się na świecie 23 kwietnia 2018 roku! Czy przewidywania magazynu okażą się prawdziwe?

2/6
Księżna Kate fotografem, księżniczka Charlotte
Copyright @@kensingtonroyal by The Duchess of Cambridge
2/6

Przypomnijmy, że książę William i księżna Kate są rodzicami niemal pięcioletniego księcia George'a, który przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku, oraz niemal trzyletniej księżniczki Charlotte, która przyszła na świat  2 maja 2015 roku. 

3/6
Książę William i księżna Kate, ślub, new
Copyright @Getty Images
3/6

Jeśli przewidywania magazynu się sprawdzą, trzecie dziecko księcia Williama i księżnej Kate pojawi się na świecie zaledwie kilka dni przed siódmą rocznicą ślubu książęcej pary. Zakochani wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku. 

4/6
Książę George, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę William N MOBILE
Copyright @Getty Images
4/6

Niebawem rodzina księżnej Kate i księcia Williama się powiększy! Jakiej płci będzie trzecie dziecko Kate i Williama? Jak na razie nie wiadomo. Para książęca tę informacje jak najdłużej planuje zatrzymać dla siebie. Nic dziwnego, że internauci i bukmacherzy obstawiają, jakiej płci będzie dziecko pary. 

5/6
Książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
5/6

Księżna Kate, książę William oraz ich dwoje dzieci: księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie brytyjskiej rodziny królewskiej. 

6/6
Stylizacja Księżna Kate w kreacji ulubionej projektantki  Jenny Packham
Copyright @East News
6/6

Jak na razie nie wiadomo, jakiej płci jest trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.