KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Znamy datę porodu księżnej Kate! Kiedy na świecie pojawi się royal baby nr 3?

Już wiadomo, kiedy urodzi Kate!

Gabriela Czernecka 8 marca 2018 07:10

Kiedy urodzi księżna Kate? Znamy datę porodu trzeciego dziecka księcia Williama i księżnej Kate! Jak do tej pory, para książęca nie podała płci kolejnego potomka. Wciąż trwają spekulacje, czy księżna Kate urodzi dziewczynkę, chłopca czy bliźnięta. Teraz zagranicznym serwisom udało się dowiedzieć, kiedy na świecie pojawi się kolejny prawnuk królowej Elżbiety II. 

Termin porodu księżnej Kate

Już wiadomo, kiedy urodzi księżna Kate! Termin porodu trzeciego dziecka wyszedł na jaw. Do tej pory wiadomo było, że trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama pojawi się na świecie w lipcu 2018 roku.  Dokładna data, jak i imię i płeć dziecka nie były jeszcze znane. Aż do teraz. Do mediów wyciekła właśnie dokładna data porodu Kate. Co ciekawe, ma ona patriotyczne znaczenie. 

Kiedy urodzi księżna Kate?

Royal baby nr 3 przyjdzie na świat 23 kwietnia 2018 roku. To wyjątkowa data dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Dlaczego? 23 kwietnia 2018 roku wypada Dzień świętego Jerzego, święto narodowe Wielkiej Brytanii (święty Jerzy jest patronem tego kraju). Co więcej, będą to... imieniny pierwszego dziecka Kate i Williama, księcia George'a. 

Imię i płeć dziecka Kate Middleton

Jak na razie książęca para zdecydowała się zatrzymać w tajemnicy płeć swojego trzeciego dziecka. Choć niedawno pojawiły się plotki, że Kate Middleton chciałaby urodzić w domu, to mówi się, że mimo wszystko poród odbędzie się w prywatnym skrzydle kliniki Lindo w szpitalu św. Marii w Londynie. To tam na świat przyszli książę George i księżniczka Charlotte. Również tam, księcia Williama i księcia Harry’ego urodziła księżna Diana.

Jak na razie wciąż nie wiadomo, czy para książęca spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Jak mówi rzeczniczka Landbrokers: „Wszyscy do tej pory byli przekonani, że Kate spodziewa się dziewczynki, ale jej ostatnie stroje sprawiły, że opinia publiczna ma co do tego wątpliwości”. Internauci i bukmacherzy obstawiają nawet imiona: Arthur i Henry są najpopularniejszymi  propozycjami dla chłopca; a Mary, Alice i Wiktoria - najlepszymi kandydatkami na imię dla dziewczynki.

Ślub księcia Williama i księżnej Kate

Jak podaje Hello! Magazine, jeśli królewskie dziecko przybędzie na świat po wyznaczonej dacie - 23 kwietnia - istnieje szansa, że narodziny trzeciego dziecka zbiegną się z siedmioletnią rocznicą ślubu Williama i Kate. To byłby wyjątkowy prezent dla szczęśliwej pary! Przypomnijmy, że Kate Middleton i książę William wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku.

Tę uroczystość oglądało ponad 2 miliardy widzów na całym świecie. Wśród gości pojawili się: Elton John, David i Victoria Beckhamowie, księżniczki Eugenia i Beatrycze. Kate nie ślubowała Williamowi posłuszeństwa, choć w poprzednich ślubach książęcych należało to do tradycji. Księżna nie podpisała również intercyzy, gdyż nie zgodził się na to William, mówiąc że: „kocha Kate i bezgranicznie jej ufa”.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.