Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Zmiany w jurorskim składzie The Voice of Poland? Kogo zabraknie w programie?

To prawdziwe zaskoczenie dla fanów muzycznego show

Olga Figaszewska 26 kwietnia 2021 20:45
Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland cieszy się ogromną sympatią widzów. Fani programu wypatrują kolejnych edycji i kibicują swoim faworytom w drodze po wygraną. Do tej pory w jurorskim składzie mogliśmy podziwiać Edytę Górniak, Urszulę Dudziak, Tomsona i Barona, a także Michała Szpaka. Jak udało się ustalić jednemu z magazynów, jeden z muzycznych ekspertów pożegna się z programem. O kim mowa?

The Voice of Poland: którego jurora zabraknie w nowej edycji programu?

Dla fanów programu może być to spore zaskoczenie. W kolejnej edycji programu The Voice of Poland nie zobaczymy Michała Szpaka? Do takich informacji dotarł magazyn Party.

W składzie jurorskim jesienią ma pojawić się Urszula Dudziak, a także Tomson i Baron. Nie zabraknie również Edyty Górniak, chociaż donoszono, że stacji miały nie podobać się jej poglądy na temat pandemii i kontrowersyjne teorie dotyczące szczepień. Według doniesień magazynu, diwa nie musi martwić się o swoją pozycję.

„Jesienią wokalistkę znów zobaczymy w jury „The Voice of Poland” obok Urszuli Dudziak, Tomsona i Barona. Miejsce Michała Szpaka nie zostało jeszcze obsadzone...”, napisano w Party.

Kto zastąpi Michała Szpaka? Tego nie wiadomo. Produkcja na razie nie skomentowała medialnych doniesień 

Zobacz też: Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.