Aktorka urodziła synka!

Monika Katarzyna Krupska 19 września 2018 15:01

Pod koniec ubiegłego tygodnia Małgorzata Socha podziliła się z fanami świetną wiadomością. Aktorka grająca m.in. w Przyjaciółkach czy Na Wspólnej po raz trzeci została mamą! Małgosi i jej mężowi Krzysztofowi Wiśniewskiemu urodził się syn! Chłopiec otrzymał piękne, staropolskie imię - Stanisław. 

Chcąc podzielić się swoim szczęściem z fanami aktorka opublikowała właśnie na Instagramie zdjęcie ze szpitala. „Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela. Takie nasze małe rodzinne święta. Najlepszy czas, spędzony z rodziną. Chwilo trwaj”, podpisała fotografię Małgosia. Fani byli zachwyceni, że 38-latka nie wstydziła dodać się zdjęcia bez makijażu. „Ślicznie Pani wygląda”, „Gratulacje maleństwa. Ślicznie wyglądasz kochana.”, „Gratulacja Pani Małgosiu. Bycie z taką małą istotką jest cudowne i szybko mija, bo dzieci szybko rosną dlatego chwilo trwaj”, wypisywali internauci. Ci bardziej spostrzegawczy zauważyli na zdjęciu rączkę małego Stasia. 

Aktorce jeszcze raz gratulujemy!  

1/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
1/4

Na początku września Małgosia Socha po raz trzeci została mamą 

2/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
2/4

Aktorka urodziła syna Stasia

3/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
3/4

Staś ma jeszcze dwie siostry - Zosię i Basię 

4/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
4/4

Myślicie, że aktora będzie miała więcej dzieci? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.