Aktorka urodziła synka!

Monika Katarzyna Krupska 19 września 2018 15:01

Pod koniec ubiegłego tygodnia Małgorzata Socha podziliła się z fanami świetną wiadomością. Aktorka grająca m.in. w Przyjaciółkach czy Na Wspólnej po raz trzeci została mamą! Małgosi i jej mężowi Krzysztofowi Wiśniewskiemu urodził się syn! Chłopiec otrzymał piękne, staropolskie imię - Stanisław. 

Chcąc podzielić się swoim szczęściem z fanami aktorka opublikowała właśnie na Instagramie zdjęcie ze szpitala. „Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela. Takie nasze małe rodzinne święta. Najlepszy czas, spędzony z rodziną. Chwilo trwaj”, podpisała fotografię Małgosia. Fani byli zachwyceni, że 38-latka nie wstydziła dodać się zdjęcia bez makijażu. „Ślicznie Pani wygląda”, „Gratulacje maleństwa. Ślicznie wyglądasz kochana.”, „Gratulacja Pani Małgosiu. Bycie z taką małą istotką jest cudowne i szybko mija, bo dzieci szybko rosną dlatego chwilo trwaj”, wypisywali internauci. Ci bardziej spostrzegawczy zauważyli na zdjęciu rączkę małego Stasia. 

Aktorce jeszcze raz gratulujemy!  

1/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
1/4

Na początku września Małgosia Socha po raz trzeci została mamą 

2/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
2/4

Aktorka urodziła syna Stasia

3/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
3/4

Staś ma jeszcze dwie siostry - Zosię i Basię 

4/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
4/4

Myślicie, że aktora będzie miała więcej dzieci? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?