Aktorka urodziła synka!

Monika Katarzyna Krupska 19 września 2018 15:01

Pod koniec ubiegłego tygodnia Małgorzata Socha podziliła się z fanami świetną wiadomością. Aktorka grająca m.in. w Przyjaciółkach czy Na Wspólnej po raz trzeci została mamą! Małgosi i jej mężowi Krzysztofowi Wiśniewskiemu urodził się syn! Chłopiec otrzymał piękne, staropolskie imię - Stanisław. 

Chcąc podzielić się swoim szczęściem z fanami aktorka opublikowała właśnie na Instagramie zdjęcie ze szpitala. „Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela. Takie nasze małe rodzinne święta. Najlepszy czas, spędzony z rodziną. Chwilo trwaj”, podpisała fotografię Małgosia. Fani byli zachwyceni, że 38-latka nie wstydziła dodać się zdjęcia bez makijażu. „Ślicznie Pani wygląda”, „Gratulacje maleństwa. Ślicznie wyglądasz kochana.”, „Gratulacja Pani Małgosiu. Bycie z taką małą istotką jest cudowne i szybko mija, bo dzieci szybko rosną dlatego chwilo trwaj”, wypisywali internauci. Ci bardziej spostrzegawczy zauważyli na zdjęciu rączkę małego Stasia. 

Aktorce jeszcze raz gratulujemy!  

1/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
1/4

Na początku września Małgosia Socha po raz trzeci została mamą 

2/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
2/4

Aktorka urodziła syna Stasia

3/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
3/4

Staś ma jeszcze dwie siostry - Zosię i Basię 

4/4
Małgorzata Socha
Copyright @instagram@malgosia_socha
4/4

Myślicie, że aktora będzie miała więcej dzieci? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.