Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016
Fot. Marlena Bielinska/Move
POŻEGNANIE

Hanna Lis pożegnała mamę. Dziennikarka zamieściła w sieci poruszający wpis

,,Rozwesel Niebo Mamo"

Redakcja VIVA! 9 września 2020 20:12
Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016
Fot. Marlena Bielinska/Move

Hanna Lis zamieściła w sieci poruszający wpis. Gwiazda podzieliła się smutną informacją. Dziś pożegnała swoją mamę. Pani Aleksandra Stampf’l-Kedaj zmarła 4 września. ,,Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo", napisała dziennikarka. 

Hanna Lis pożegnała mamę

Dziennikarka rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Pod koniec sierpnia Hanna Lis poprosiła obserwatorów o modlitwę, wsparcie i dobre słowo. „Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję”, napisała na Twitterze

Teraz gwiazda przekazała smutną wiadomość. Pani Aleksandra Stampf’l-Kedaj odeszła 4 września. Dziś odbyło się ostatnie pożegnanie mamy dziennikarki. Hanna Lis zamieściła w sieci poruszający wpis i zdjęcie ukochanej mamy.

„Dzisiaj pożegnałam moją Mamę. Taką będziemy Ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach Mami i Tati są znowu razem. Odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci Taty. Pochowaliśmy Ją w rocznicę Jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie.
Rozwesel Niebo Mamo. Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo.
Aleksandra Stampf’l-Kedaj.
15.06.1942-04.09.2020❤️ ”, napisała.

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. 

TAGI #Hanna Lis

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.