Mateusz Jacak, młody piłkarz nie żyje
Fot. Facebook/MateuszJacak
POŻEGNANIE

Zmarł 14-letni piłkarz Znicza Pruszków! To tu pierwsze kroki stawiał Robert Lewandowski…

„Odszedł do boskiej drużyny”

Monika Katarzyna Krupska 14 września 2018 12:00
Mateusz Jacak, młody piłkarz nie żyje
Fot. Facebook/MateuszJacak

Z samego rana do mediów dostarła bardzo smutna wiadomość. W wieku zaledwie 14 lat zmarł Mateusz Jacak. Młody piłkarz przegrał najważniejszy mecz w swoim życiu. Grał dla Znicza Pruszków, klubu gdzie swoje pierwsze kroki stawiał Robert Lewandowski. 

Nie żyje Mateusz Jacak 

Nastolatek, mieszkaniec Otwocka kilka dni temu wychodząc ze szkoły stracił przytomność. Okazało się, że miał rozległy udar mózgu. Od razu został przetransportowany do szpitala, gdzie przez blisko tydzień walczył o życie. Mateusz marzył o karierze piłkarskiej.  Zaczynał w OKS Start Otwock, a obecnie grał w tym samym klubie, co dawniej Robert Lewandowski, czyli w MKS Znicz Pruszków. 

„Kochane Anioły Mateusza. Mati, który przez ponad tydzień rozgrywał swój najważniejszy mecz w życiu, pomimo swojej determinacji i chęci zwycięstwa, niestety przegrał go. Przeciwnik od początku grał nieczysto i podstępnie. Zaatakował znienacka nie dając Matiemu szansy na przygotowanie się. 
Dzisiaj o godz. 20.35 Matuś odszedł do boskiej drużyny piłkarskiej. Sam wybrał ten momenty. Nikt za Niego nie decydował. Odszedł otoczony bliskimi. Dziękujemy Wam wszystkim za modlitwy, ciepłe słowa i zaangażowanie w szukanie kliniki”, napisali Rodzice z rodzeństwem.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.