Mateusz Jacak, młody piłkarz nie żyje
Fot. Facebook/MateuszJacak
POŻEGNANIE

Zmarł 14-letni piłkarz Znicza Pruszków! To tu pierwsze kroki stawiał Robert Lewandowski…

„Odszedł do boskiej drużyny”

Monika Katarzyna Krupska 14 września 2018 12:00
Mateusz Jacak, młody piłkarz nie żyje
Fot. Facebook/MateuszJacak

Z samego rana do mediów dostarła bardzo smutna wiadomość. W wieku zaledwie 14 lat zmarł Mateusz Jacak. Młody piłkarz przegrał najważniejszy mecz w swoim życiu. Grał dla Znicza Pruszków, klubu gdzie swoje pierwsze kroki stawiał Robert Lewandowski. 

Nie żyje Mateusz Jacak 

Nastolatek, mieszkaniec Otwocka kilka dni temu wychodząc ze szkoły stracił przytomność. Okazało się, że miał rozległy udar mózgu. Od razu został przetransportowany do szpitala, gdzie przez blisko tydzień walczył o życie. Mateusz marzył o karierze piłkarskiej.  Zaczynał w OKS Start Otwock, a obecnie grał w tym samym klubie, co dawniej Robert Lewandowski, czyli w MKS Znicz Pruszków. 

„Kochane Anioły Mateusza. Mati, który przez ponad tydzień rozgrywał swój najważniejszy mecz w życiu, pomimo swojej determinacji i chęci zwycięstwa, niestety przegrał go. Przeciwnik od początku grał nieczysto i podstępnie. Zaatakował znienacka nie dając Matiemu szansy na przygotowanie się. 
Dzisiaj o godz. 20.35 Matuś odszedł do boskiej drużyny piłkarskiej. Sam wybrał ten momenty. Nikt za Niego nie decydował. Odszedł otoczony bliskimi. Dziękujemy Wam wszystkim za modlitwy, ciepłe słowa i zaangażowanie w szukanie kliniki”, napisali Rodzice z rodzeństwem.  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.