VIVA! VIDEO

Już dziś w nocy poznamy zwycięzców Złotych Globów! A pamiętacie, co działo się na gali rok temu? EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 7 stycznia 2018 15:55

Niedawno poznaliśmy pełną listę nominowanych do Złotych Globów - najważniejszych obok Oscarów nagród w branży filmowej. Zwycięzców poznamy podczas 75. gali rozdania nagród filmowych i telewizyjnych, która odbędzie się już 7 stycznia w Los Angeles. Poprowadzi ją Seth Meyers. A czym zaskoczyła nas ubiegłoroczna uroczystość? Kto w 2017 roku zdobył najwięcej nagród? 

Polecamy też: Kto dostanie Złote Globy 2018? Wśród nominowanych znalazł się polski film!

Zobacz też: Złote Globy 2018: „Tamte dni, tamte noce” ma już wiele nagród na koncie, czy i teraz odniesie sukces? Zobacz polski zwiastun! VIDEO

Złote Globy 2017! Czym zaskoczyły nas rok temu? 

Niekwestionowanym zwycięzcą Złotych Globów 2017 okazał się musical „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych. Najważniejszym momentem ceremonii było między innymi przemówienie Meryl Streep, która odebrała nagrodę za całokształt twórczości. Gwiazda otwarcie popierała w trakcie kampanii prezydenckiej kandydaturę Hillary Clinton, odniosła się do sytuacji politycznej w kraju, przywołując historię jednego z dziennikarzy CNN Sergeya Kovaleskiego, który miał zostać wyśmiany przez Donalda Trumpa. Zebranych gości i media zaskoczył Brad Pitt, który po raz pierwszy od głośnego rozstania z Angeliną Jolie pojawił się na czerwonym dywanie. Kto błyszczał na gali, a czyja stylizacja została uznana za godną zapomnienia? I jakie wydarzenie z pewnością przejdzie do historii Złotych Globów 2017? 

Zapraszamy do obejrzenina naszego video! 

Polecamy też: Absolutny rekord. „La La Land” z Ryanem Goslingiem zdobył aż 7 Złotych Globów. Czy słusznie?

Zobacz też: Nie tylko „Twój Vincent’’! Poznajcie wszystkie filmy polskich twórców, które w przeszłości były nominowane do Złotych Globów

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?