Złote Globy 2018: Jennifer Aniston i Angelina Jolie
Fot. East News
ZŁOTE GLOBY 2018

Jennifer Aniston i Angelina Jolie po raz pierwszy od trzech lat na tej samej imprezie. Tak niezręcznej sytuacji dawno nie było!

Gabriela Czernecka 8 stycznia 2018 21:00
Złote Globy 2018: Jennifer Aniston i Angelina Jolie
Fot. East News

 

Złote Globy 2018 już za nami. Pojawiła się plejada gwiazd kina i telewizji, ale nie zabrakło skandali i wpadek. Jedną z nich zaliczyła Blanca Blanco, która wyłamała się spośród pozostałych gwiazd, które tego wieczoru miały na sobie czarne kreacje. Blanca postawiła na odważną welurową czerwoną kreację. Nie obyło się też bez małego skandalu, którego głównymi gwiazdami były Jennifer Aniston i Angelina Jolie. O co poszło?

 

Zobacz: Najpiękniejsze suknie najlepsze kreacje Złote Globy 2018

 

Złote Globy 2018: Jennifer Aniston i Angelina Jolie

Nie od dziś wiadomo, że Jennifer Aniston i Angelina Jolie nie darzą się sympatią. Panie łączy miłość do aktorstwa oraz to, że obie były partnerkami Brada Pitta. Przypomnijmy, że Brad Pitt rozstał się z Jennifer Aniston w 2005 roku. To właśnie wtedy na planie filmu „Pan i Pani Smith” poznał Angelinę Jolie. Od tamtej pory aktorki nie przepadają za sobą i robią wszystko, by unikać sytuacji i miejsc, w których mogłyby się spotkać. Co ciekawe, jak do tej pory jakoś im się to udawało. Co prawda, obie pojawiły się podczas rozdania nagród Critics' Choice Awards 2015, ale organizatorom udało się tak poprowadzić gwiazdy, by nie doprowadzić do ich spotkania. To zmieniło się jednak wczorajszego wieczoru. Jennifer Aniston i Angelina Jolie pojawiły się na rozdaniu nagród Złote Globy 2018. To spotkanie nie mogło przejść bez echa. 

 

Zobacz także: „Zbyt długo kobiet nie słuchano lub im nie wierzono, ale ten czas minął”. Oprah Winfrey wygłosiła najważniejszy apel 75. gali rozdania Złotych Globów

 

Jennifer Aniston i Angelina Jolie, czyli spotkanie na Złotych Globach

 

Jennifer Aniston podczas Złotych Globów 2018 miała okazję wraz z Carol Bennett wręczyć nagrodę dla zwyciężczyni w kategorii „Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym”, Elisabeth Moss. W chwili gdy tylko Jenn pojawiła się na scenie oczy zgromadzonych zwrócone były ku... Angelinie Jolie. Wszyscy zastanawiali się jak aktorka zareagowała na widok byłej żony Brada Pitta. „To musiało być straszne dla Angeliny, jak patrzyła na Jennifer, która była na scenie. I musiała bić jej brawo”, pisali fani pod zdjęciami z imprezy. Według zgromadzonych na widowni osób, mina Angeliny mówiła sama za siebie.

 

Jak na Angelinę Jolie z kolei zareagowała Aniston? Stojąc na scenie starała się unikać wzroku Jolie, by nie doprowadzić do konfrontacji. Podobnie było, gdy Angelina z uśmiechem na twarzy i synem Paxem pod ręką, pozowała dziennikarzom na czerwonym dywanie. Aniston nie zamierzała stawać oko w oko z byłą rywalką i zręcznie ominęła czerwony dywan. Trzeba przyznać, że panie potrafią zachować się z klasą. Zamiast tworzyć nieprzyjemne sytuacje i doprowadzać do skandalu, umiejętnie uniknęły spotkania. Taką postawę można tylko podziwiać! 

Złote Globy 2018: Jennifer Aniston, Angelina Jolie
Fot. East News

Polecamy: Złote Globy 2018: Po cztery statuetki dla „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” i „Wielkich kłamstewek”. Oto pełna lista nagrodzonych!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?