Agata Duda
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Złe wieści dla obserwatorów Instagrama Agaty Dudy. Zaszły tam ogromne zmiany...

Skąd taka decyzja pierwszej damy?!

Rafał Kowalski 10 września 2020 08:51
Agata Duda
Fot. East News

W połowie czerwca, gdy kampania prezydencka nabrała tempa, Agata Duda założyła konto na Instagramie. Fakt ten zaskoczył wielu obserwatorów świata polityki, ponieważ wcześniej pierwsza dama nie wykazywała przez 5 lat chęci dzielenia się swoimi aktywnościami w mediach społecznościowych. Dziś na jej profilu jest już 89 zdjęć, które regularnie ogląda ponad 26 tysięcy obserwatorów. Co z możliwością komentowania?

Nowe zasady na Instagramie Agaty Dudy

Wielbiciele żony Andrzeja Dudy i wspierający wszystkie aktywności Pierwszej Damy mogą poczuć się zaskoczeni i zasmuceni. Niestety, od kilkunastu godzin na profilu @pierwszadama_akd nie ma możliwości komentowania postów. Co więcej, spod wszystkich archiwalnych wpisów zniknęły wszystkie do tej pory opublikowane komentarze – zarówno te pozytywne, jak i neutralne oraz negatywne.

Nie wiadomo, co wpłynęła na taką decyzję Agaty Dudy i jej doradców. Oficjalne stanowisko w tej sprawie nie zostało zajęte. Część publicystów podejrzewa, że żona Andrzeja Dudy nie chciała narażać się na krytykę i kolejne oceny.

Ekspert od mediów społecznościowych uważa, że nic w tym dziwnego. „Nie możemy stosować taktyk, które w mediach społecznościowych wykorzystujemy do promocji marek, do działań celebrytów czy polityków. Musimy mieć świadomość, że to dwa zupełnie inne światy i rządzą się swoimi prawami”, ocenił w rozmowie z Wirtualnymi mediami Artur Roguski.

Uważacie podobnie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.