O TYM SIĘ MÓWI

Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w... 14 minut! Mimo że koszt zapisania się na niego przyprawia o zawrót głowy

Konrad Szczęsny 9 listopada 2017 18:30
Anna Lewandowska, MT
Fot. Instagram

Po zaledwie 14 minutach miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się! I to mimo tego, że wpisowe wynosi 500 złotych i jest bezzwrotne! Jaki jest koszt pobytu w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki w Starej Wsi w dniach 27 stycznia - 3 lutego i wylewanie siódmych potów u boku żony Roberta Lewandowskiego?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska i Daria Ładocha zdradziły, co jedzą na śniadanie! Oto ich wyjątkowe przepisy

 

Termin obozu zimowego organizowanego przez Annę Lewandowską

 

Organizowany przez Annę Lewandowską sportowy wyjazd będzie miał miejsce w dniach 27 stycznia - 3 lutego. Miejsce, w którym zostanie zorganizowany, to oczywiście Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki w Starej Wsi. Mimo tego, że trenerka zdecydowała się podnieść jego cenę o 100 złotych, wszystkie miejsca wyprzedały się w zaledwie.... 14 minut!

 

Polecamy też: Zdradzamy sposób Anny Lewandowskiej na… lepsze życie seksualne!

 

Cena obozu Anny Lewandowskiej

 

Za pojedyncze miejsce w przypadku poprzednich edycji należało zapłacić 2900 złotych. Z kolei ten, który zostanie zorganizowany pod koniec stycznia, to koszt o 100 złotych większy. Jednak biorąc pod uwagę popularność żony Roberta Lewandowskiego nic dziwnego, że i tym razem miejsca wyprzedały się w rekordowo krótkim czasie. Istnieje również możliwość spłaty ratalnej, rozłożonej następująco: 500 złotych opłaty wpisowej bezzwrotnej, 1300 złotych (pierwsza rata) oraz 1200 złotych (druga rata).

 

Wybrałybyście się na obóz treningowy organizowany przez Annę Lewandowską?

 

Zobacz też: „Moje batony to SZTOS pod każdym względem!”. Czy Ewa Chodakowska skopiowała pomysł Anny Lewandowskiej?!

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!