Anna Lewandowska, MT
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w... 14 minut! Mimo że koszt zapisania się na niego przyprawia o zawrót głowy

Konrad Szczęsny 9 listopada 2017 18:30
Anna Lewandowska, MT
Fot. Instagram

Po zaledwie 14 minutach miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się! I to mimo tego, że wpisowe wynosi 500 złotych i jest bezzwrotne! Jaki jest koszt pobytu w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki w Starej Wsi w dniach 27 stycznia - 3 lutego i wylewanie siódmych potów u boku żony Roberta Lewandowskiego?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska i Daria Ładocha zdradziły, co jedzą na śniadanie! Oto ich wyjątkowe przepisy

 

Termin obozu zimowego organizowanego przez Annę Lewandowską

 

Organizowany przez Annę Lewandowską sportowy wyjazd będzie miał miejsce w dniach 27 stycznia - 3 lutego. Miejsce, w którym zostanie zorganizowany, to oczywiście Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki w Starej Wsi. Mimo tego, że trenerka zdecydowała się podnieść jego cenę o 100 złotych, wszystkie miejsca wyprzedały się w zaledwie.... 14 minut!

 

Polecamy też: Zdradzamy sposób Anny Lewandowskiej na… lepsze życie seksualne!

 

Cena obozu Anny Lewandowskiej

 

Za pojedyncze miejsce w przypadku poprzednich edycji należało zapłacić 2900 złotych. Z kolei ten, który zostanie zorganizowany pod koniec stycznia, to koszt o 100 złotych większy. Jednak biorąc pod uwagę popularność żony Roberta Lewandowskiego nic dziwnego, że i tym razem miejsca wyprzedały się w rekordowo krótkim czasie. Istnieje również możliwość spłaty ratalnej, rozłożonej następująco: 500 złotych opłaty wpisowej bezzwrotnej, 1300 złotych (pierwsza rata) oraz 1200 złotych (druga rata).

 

Wybrałybyście się na obóz treningowy organizowany przez Annę Lewandowską?

 

Zobacz też: „Moje batony to SZTOS pod każdym względem!”. Czy Ewa Chodakowska skopiowała pomysł Anny Lewandowskiej?!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.