Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram/@adam_zdrojkowski
O NICH SIE MÓWI

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się?!

„Wiktoria wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem”

Olga Figaszewska 13 grudnia 2019 12:51
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram/@adam_zdrojkowski

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Wiktori Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Czy para przeżywa kryzys? Te doniesienia postanowił skomentować sam aktor. Co zdradził na temat łączącej ich relacji?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski myśleli o rozstaniu?!

Fanon pary trudno w to uwierzyć. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska tworzą jedną z najpopularniejszych i lubianych par polskiego show-biznesu młodego pokolenia. Poznali się jeszcze na planie Rodzinki.pl. Od tamtej pory są nierozłączni i wspólnie spoglądają w przyszłość.
Czy to możliwe, żeby ich związek przeszedł do historii?

W ostatnim czasie rzadko publikują zdjęcia swoje zdjęcia i mieli przestać obserwować się na Instagramie. Potem w mediach pojawiła się informacja, że między Adamem i Wiktorią doszło do spięcia. A to podobno odbija się na ich wspólnej pracy. Do trudnej sytuacji miało dojść na planie serialu Rodzinka.pl.

„Wiktoria wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić”, zdradził informator Pudelka.

W rozmowie z Plejadą Adam Zdrójkowski wyznał: „Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni”. Ale jego słowa nie uspokoiły internautów.

Aktor jest rozgoryczony tym, że na planie serialu mają osobę, która jest w stałym kontakcie z mediami. „To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje”, dodał.

Wygląda na to, że parze udało się poprawić swoje relacje. W czwartek wspólnie pojawili się na pierwszych urodzinach knajpy, którą aktor założył razem z kolegą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Połowa Wakacji już za nami 😥 Pracujecie,wypoczywacie ?!🖖🏻

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgubiliśmy się....... trudno 😏💕 #telaviv

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.