Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła powiększyła usta. Na Instagramie umieściła zdjęcie wykonane po zabiegu

Przesadziła?

Rafał Kowalski 16 listopada 2019 09:51
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Długo nie było słychać o Justynie Żyle, która po udziale w Tańcu z gwiazdami wróciła w swoje rodzinne strony i rzadko pokazywała się publicznie. Była żona Piotra Żyły przerwała medialną nieobecność kilka dni temu, kiedy przyjęła zaproszenie na galę finałową Mistera Polski. Z kolei wczoraj podzieliła się na Instagramie informacją, że przeszła zabieg modelowania ust – czyli ich powiększenia i nadania lepszego kształtu.

Powiększone usta gwiazd – Justyna Żyła

To nie pierwszy raz, kiedy Justyna Żyła odwiedziła klinikę medycyny estetycznej. Gwiazda nie boi się nawet inwazyjnych zabiegów. Co poprawiła sobie tym razem?” Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się w radiofrekwencji”, zaczęła swój post gwiazda.

Najciekawsze dla jej fanów dopisała jednak na koniec. „Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający... Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu”, obiecała Justyna Żyła na Instagramie i pokazała kilka zdjęć wykonanych w trakcie, a także… po zabiegu!

Widzicie różnicę między fotografiami przed i po? Naszym zdaniem celebrytka nie przesadziła z powiększeniem ust i wciąż wygląda naturalnie. 

Justyna Żyła powiększa usta
Fot. INSTAGRAM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.