Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła powiększyła usta. Na Instagramie umieściła zdjęcie wykonane po zabiegu

Przesadziła?

Rafał Kowalski 16 listopada 2019 09:51
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Długo nie było słychać o Justynie Żyle, która po udziale w Tańcu z gwiazdami wróciła w swoje rodzinne strony i rzadko pokazywała się publicznie. Była żona Piotra Żyły przerwała medialną nieobecność kilka dni temu, kiedy przyjęła zaproszenie na galę finałową Mistera Polski. Z kolei wczoraj podzieliła się na Instagramie informacją, że przeszła zabieg modelowania ust – czyli ich powiększenia i nadania lepszego kształtu.

Powiększone usta gwiazd – Justyna Żyła

To nie pierwszy raz, kiedy Justyna Żyła odwiedziła klinikę medycyny estetycznej. Gwiazda nie boi się nawet inwazyjnych zabiegów. Co poprawiła sobie tym razem?” Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się w radiofrekwencji”, zaczęła swój post gwiazda.

Najciekawsze dla jej fanów dopisała jednak na koniec. „Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający... Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu”, obiecała Justyna Żyła na Instagramie i pokazała kilka zdjęć wykonanych w trakcie, a także… po zabiegu!

Widzicie różnicę między fotografiami przed i po? Naszym zdaniem celebrytka nie przesadziła z powiększeniem ust i wciąż wygląda naturalnie. 

Justyna Żyła powiększa usta
Fot. INSTAGRAM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.