Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski wrócił do domu po operacji. Pierwsze zdjęcie po zabiegu

Jak czuje się kapitan reprezentacji Polski?

Konrad Szczęsny 23 grudnia 2019 10:03
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Od kilku tygodni media żyły informacją o operacji, którą przejść miał Robert Lewandowski. Zabieg doszedł do skutku w miniony weekend, lekarze zajęli się pachwiną sportowca, na którą narzekał od dłuższego czasu. Jak się okazuje, stan zdrowia kapitana reprezentacji Polski jest bardzo dobry. Wrócił już do domu, zaś w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym pozuje z żoną.

Robert Lewandowski po operacji. Jak czuje się sportowiec?

Jeszcze w sobotę Robert Lewandowski wystąpił w barwach Bayernu Monachium w meczu przeciwko VfL Wolfsburg. Drużynie, w której gra Polak, udało się wygrać 2:0 i dzięki temu awansowała na trzecią pozycję w tabeli. Do liderów brakuje im zaledwie 4 punktów. 

Krótko po spotkaniu potwierdzono, że mąż Anny Lewandowskiej został przyjęty do kliniki, w której przejdzie operację pachwiny. Miało to związek z dolegliwościami, które sportowiec odczuwał od dłuższego czasu. Natomiast od kilku tygodni ból nasilił się do tego stopnia, że stało się jasne, że z zabiegiem nie można dłużej czekać. Do szpitala Polak pojechał wraz z doktorem Hansem-Wilhelmem Mullerem-Wohlfahrtem, klubowym lekarzem.

Bayern Monachium szybko poinformował, że wszystko poszło zgodnie z planem, zabieg udał się, zaś sportowiec czuje się dobrze. Doniesienia te potwierdza zdjęcie, które Anna Lewandowska opublikował w sieci.

Pierwsze zdjęcie Roberta Lewandowskiego po operacji

Na fotografii zamieszczonej na Instastories trenerki sportowiec pozuje z żoną. Para promiennie się uśmiecha, czule się do siebie przytulając, po czym można wnioskować, że są w doskonałych nastrojach. To najlepszy dowód na to, że wszystko poszło zgodnie z planem i teraz mogą cieszyć się chwilami w gronie rodziny. To dla nich tym bardziej istotne, że za jakiś czas powitają na świecie drugie dziecko. 

To wielka ulga dla wszystkich kibiców i fanów Roberta Lewandowskiego!  

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Robert Lewandowski przeszedł w miniony weekend operację pachwiny:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

About last night 😁😎 #ballondor2019 @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.