Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Popek pokazał urocze zdjęcie ze swoim nowo narodzonym synkiem!

To najsłodsza rzecz, którą zobaczycie dziś w sieci...

Rafał Kowalski 3 sierpnia 2018 11:50
Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Równo dwa dni temu na świat przyszło kolejne dziecko Popka! Tym razem, kilka lat po narodzinach córki Julii, sławny raper został tatą chłopca.  Gwiazdor pokazał dziś urocze zdjęcie, na którym karmi malca. Zdradził też jego imię!

Zdjęcie Popka z synem

Na Instagramie rapera niespodziewanie pojawiła się dziś fotografia Popka, który trzyma na rękach nowo narodzonego chłopca. Jakie dziecko otrzymało na imię? „Borys z ojcem”, wyjawił Popek tajemnicę w podpisie zdjęcia.

Czy imię dla brata wybrała jego siostra Julia? Tak Popek twierdził jeszcze niedawno. „Moja córka już ma pomysł na brata, jak będzie go ubierać i kłaść spać. (…) Nadaje mu imiona. Na pewno siądziemy w trójkę i to przedyskutujemy. Może córka nada bratu imię. Zobaczymy. My jesteśmy bezradni. Jest ich za dużo i wszystkie są fajne. Ja chciałem Romeo, ale Kasi się to imię nie podoba. Bo jeśli okaże się tak szkaradny jak jego ojciec, to Romeo nie będzie pasować. Chociaż ja na swój sposób też jestem przystojny”, mówił Popek w rozmowie z Party.pl.

Musimy przyznać, że tak szczęśliwego Popka nie widzieliśmy już dawno. Mamy nadzieję, że synek, który dopiero co pojawił się na świecie, na całe życie pozostanie oczkiem w głowie rapera. Początek tej wyjątkowej relacji wydaje się obiecujący… Gratulujemy!  

 

Borys z ojcem

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Polsat SuperHit Festiwal 2018: Popek
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.