Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Popek pokazał urocze zdjęcie ze swoim nowo narodzonym synkiem!

To najsłodsza rzecz, którą zobaczycie dziś w sieci...

Rafał Kowalski 3 sierpnia 2018 11:50
Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Równo dwa dni temu na świat przyszło kolejne dziecko Popka! Tym razem, kilka lat po narodzinach córki Julii, sławny raper został tatą chłopca.  Gwiazdor pokazał dziś urocze zdjęcie, na którym karmi malca. Zdradził też jego imię!

Zdjęcie Popka z synem

Na Instagramie rapera niespodziewanie pojawiła się dziś fotografia Popka, który trzyma na rękach nowo narodzonego chłopca. Jakie dziecko otrzymało na imię? „Borys z ojcem”, wyjawił Popek tajemnicę w podpisie zdjęcia.

Czy imię dla brata wybrała jego siostra Julia? Tak Popek twierdził jeszcze niedawno. „Moja córka już ma pomysł na brata, jak będzie go ubierać i kłaść spać. (…) Nadaje mu imiona. Na pewno siądziemy w trójkę i to przedyskutujemy. Może córka nada bratu imię. Zobaczymy. My jesteśmy bezradni. Jest ich za dużo i wszystkie są fajne. Ja chciałem Romeo, ale Kasi się to imię nie podoba. Bo jeśli okaże się tak szkaradny jak jego ojciec, to Romeo nie będzie pasować. Chociaż ja na swój sposób też jestem przystojny”, mówił Popek w rozmowie z Party.pl.

Musimy przyznać, że tak szczęśliwego Popka nie widzieliśmy już dawno. Mamy nadzieję, że synek, który dopiero co pojawił się na świecie, na całe życie pozostanie oczkiem w głowie rapera. Początek tej wyjątkowej relacji wydaje się obiecujący… Gratulujemy!  

 

Borys z ojcem

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Polsat SuperHit Festiwal 2018: Popek
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.