Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Zdjęcie Joanny Krupy z córką podzieliło internautów. Poszło o wygląd małej Ashy

Część internautek jest mocno oburzona. Mają rację?

Gabriela Czernecka 15 sierpnia 2021 18:58
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa z niecierpliwością oczekiwała na moment, kiedy po raz pierwszy zostanie mamą. Nikogo chyba więc nie dziwi, że gdy tylko Asha-Leigh przyszła na świat, jej zdjęcia szybko wypełniły Instagram modelki. Mała dziewczynka bez wątpienia zyskała urodę po mamie i talent do pozowania, bo każda jej fotografia cieszy się w sieci ogromną popularnością. Nie inaczej było w przypadku kolejnego zdjęcia, które zamieściła w social mediach Joanna Krupa. To jednak wywołało niemałe kontrowersje. Słusznie? 

Joanna Krupa dodała zdjęcie z córką w basenie – internauci ostrzegają 

Joanna Krupa i Douglas Nunes w listopadzie 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła córeczka, której para dała na imię Asha-Leigh. Dziewczynka szybko stała się całym światem dumnej mamy. W życiu Joanny Krupy i jej męża, Douglasa Nunesa, wiele się zmieniło, a każda chwila spędzana wspólnie jest wyjątkowa. „Ona na pierwszym miejscu jest teraz mamą, a dopiero na drugim atrakcyjną kobietą”, mówił o Joannie Krupie Michał Piróg w wywiadzie dla Party

Zobacz: Joanna Krupa obchodzi dzisiaj urodziny! Jak macierzyństwo zmieniło jej stosunek do wyglądu?

I rzeczywiście, modelka w pełni poświęca się macierzyństwu i chętnie publikuje na Instagramie urocze zdjęcia swojej pociechy. Fani Joanny Krupy nie mają wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. ,,Moją ulubioną częścią dnia jest moment, gdy budzi się cała roześmiana i wtedy ją całuję, dopóki nie spojrzy na tatę w poszukiwaniu pomocy", napisała pod jednym ze zdjęć z córeczką Joanna Krupa. 

Teraz zamieściła na Instagramie inne zdjęcie z dwuletnią Ashą. Tym razem malutka dziewczynka pozuje wraz z mamą w basenie. Córeczka Joanny Krupy nie ma jednak na sobie stroju kąpielowego, co mocno zaskoczyło sporą część internautów. „Chroń twoje dziecko od tego jesteś matką, a nie wystawiasz nagie w internecie”, pisze jeden z internautów.

Przeczytaj także: Joanna Krupa na niepublikowanychdotąd zdjęciach z córką. Tak wygląda dziś mała Asha!

„Słodkie zdjęcie, ale uważałabym na niektórych wstawiając takie zdjęcia 🙂”, dodaje drugi. „Naprawdę jest mi trudno uwierzyć, ze Joanna nie pomyślała o tym. Stać ja na mały kostiumik…”, komentuje trzeci. Niektórzy internauci nie kryli oburzenia nie tym, że dziewczynka nie miała nic na sobie, ale faktem, że modelka zamieściła takie zdjęcie w sieci. Faktycznie mają powody do obaw?  

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.