Weronika Marczuk z córką Anią
Fot. Instagram Weronika_Olena
Z OSTATNIEJ CHWILI

Tak wygląda córeczka Weroniki Marczuk. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis

„Bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko”

Rafał Kowalski 22 stycznia 2020 14:35
Weronika Marczuk z córką Anią
Fot. Instagram Weronika_Olena

Pięć dni temu Weronika Marczuk została mamą! Gwiazda podzieliła się radosną informacją dzisiaj w rozmowie z naszą dziennikarką Krystyną Pytlakowską. Chwilę temu na Instagramie szczęśliwej mamy pojawiło się pierwsze zdjęcie jej córeczki – Ani.

Jak wygląda córeczka Weroniki Marczuk? Zdjęcie i wzruszający wpis

Weronika Marczuk, która już przebywa w domu, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym tuli swoją córkę. „Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko”, napisała gwiazda.

Przy okazji opowiedziała o szczegółach porodu – a dokładniej osobach, dzięki którym odbył się on

pomyślnie. „Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków”, wyznała Weronika Marczuk i zakończyła wpis wyrazami szacunku dla wszystkich mam.

Przypomnijmy, że w rozmowie z Krystyną Pytlakowską, świeżo upieczona mama zdradziła także, że dziewczynka urodzona 17.01.2020 roku waży 3,2 kilograma oraz ma ogromny apetyt.

Życzymy mnóstwo spokoju, radości i siły! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️🙏🥰 ******** ********* Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków. #newborn#cudnarodzin#HiperMamy#szacunekdlawszystkichmam#książkepiszesamożycie#nowezycie#toconajwazniejsze#harmoniaiszczescia#dojrzałerodzicielstwo##zyciezaczynasiekazdegodnia

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?