Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska retuszuje swoje ciążowe zdjęcia?!

Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół!

Redakcja VIVA! 9 stycznia 2020 12:02
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska niedługo po raz drugi zostanie mamą. Trenerka jest  w szóstym miesiącu ciąży. Fani typują w komentarzach, że małżeństwo tym razem powita na świecie synka. Ale szczęśliwi rodzice na razie milczą na ten temat. Na razie Ania Lewandowska dzieli się ze swoimi fanami uroczymi zdjęciami, na których prezentuje ciążowe krągłości. Ale jedna z najnowszych fotografii wzbudziła żywe zainteresowanie internautów. Dlaczego?

Anna Lewandowska na ciążowych zdjęciach

Żona Roberta Lewandowskiego wygląda zjawiskowo i nie zwalnia tempa. Ciąża dodaje jej energii do działania. Niedawno państwo Lewandowscy wrócili z krótkich wakacji. Para odpoczywała od medialnego szumu i nabierała sił przed kolejnym intensywnym rokiem. Ania codziennie dzieli się z fanami uroczymi zdjęciami z rodzinnego wypadu. Tak było i tym razem. Trenerka na najnowszej fotografii trenerka obejmuje ciążowy brzuszek. Do zdjęcia zapozowała w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Przy okazji poruszyła ważny temat - ćwiczeń w ciąży.

„Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować! Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży”, napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Wielbiciele trenerki nie szczędzą jej komplementów, ale ich uwagę przykuł jeden szczegół. Czy Anna Lewandowska retuszuje swoje zdjęcia? „Dawno nie widziałam tak ładnego zdjęcia kobiety w ciąży. Super!”, „Piękny brzuszek♥️ piękna mama ❤️”, pisano.

Widzicie ten "retusz" po prawej stronie pod pachą..? Chce sobie dodać tu i ówdzie, żeby nie było, że ma za małe.. 😆😆😆 Oni są jednak biedni.. 😉😋😉😋”, zauważył jeden z fanów. W dodatku palce trenerki na jednej z dłoni wydają się być wykrzywione w nienaturalny sposób. A może to tylko złudzenie?

Też to widzicie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Physical activity during pregnancy!🤰🏼 What trainings can you do, for how long and can you train at all in the second trimester? You can find the answers on my blog ➡️www.healthyplanbyann.com _____________________________ Czy wiecie, że... ✔️Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h) ✔️Średni czas trwania porodu 7-10 godzin ✔️Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton) Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu... A porodu już nie. Dlatego tak często wspominam O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w czasie ciąży 🤰🏼 Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować! Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży. Na blogu nowy post ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #healthyteam #HealthyPlanbyAnn #workoutpregnant #6monthspregnant #fitmom

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.