Mamy zdjęcie gwiazdy ze szkolnych czasów

Rafał Kowalski 4 września 2018 16:58

Pierwsze dni września to oczywiście przede wszystkim powrót dzieci do szkół. Podczas gdy na ulicach zaroiło się od uczniów z plecakami, Martyna Wojciechowska postanowiła przypomnieć swoje zdjęcie z przeszłości.

Jak prowadząca program Kobieta na krańcu świata wyglądała w szkole podstawowej? Okazuje się, że naprawdę uroczo! Wraz z archiwalnym zdjęciem, na Instagramie gwiazdy pojawił się krótki podpis. Każdy miał kiedyś POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 😜🤣🤣🤣 1981 rok, czyli 37 lat temu!!🎓 M.  #throwback #backtoschool #1stseptember#memories #oldbutcool", czytamy.

Koniecznie zobaczcie poniżej małą Martynę Wojciechowską. Przypomnijmy sobie też, jak wygląda córka gwiazdy TVN, która też rozpoczęła nowy rok szkolny. Czy 10-letnia Marysia jest podobna do mamy z przeszłości?  

1/5
Martyna Wojciechowska w dzieciństwie
Copyright @Instagram
1/5

Martyna Wojciechowska była naprawdę uroczą uczennicą

2/5
Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Copyright @Instagram/Martyna Wojciechowska
2/5

Teraz do szkoły chodzi córka podróżniczki

3/5
Martyna Wojciechowska z córką na premierze filmu "Disney On Ice - Magiczna zabawa"
Copyright @
3/5

Tak Marysia wyglądała jeszcze kilka lat temu

4/5
Copyright @Kaśka Frydrych
4/5

Dziewczynka rośnie jak na drożdżach!

5/5
Copyright @Kaśka Frydrych
5/5

Martyna i Marysia mają wyjątkową relację. Czy są jak dwie krople wody?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.