Mamy zdjęcie gwiazdy ze szkolnych czasów

Rafał Kowalski 4 września 2018 16:58

Pierwsze dni września to oczywiście przede wszystkim powrót dzieci do szkół. Podczas gdy na ulicach zaroiło się od uczniów z plecakami, Martyna Wojciechowska postanowiła przypomnieć swoje zdjęcie z przeszłości.

Jak prowadząca program Kobieta na krańcu świata wyglądała w szkole podstawowej? Okazuje się, że naprawdę uroczo! Wraz z archiwalnym zdjęciem, na Instagramie gwiazdy pojawił się krótki podpis. Każdy miał kiedyś POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 😜🤣🤣🤣 1981 rok, czyli 37 lat temu!!🎓 M.  #throwback #backtoschool #1stseptember#memories #oldbutcool", czytamy.

Koniecznie zobaczcie poniżej małą Martynę Wojciechowską. Przypomnijmy sobie też, jak wygląda córka gwiazdy TVN, która też rozpoczęła nowy rok szkolny. Czy 10-letnia Marysia jest podobna do mamy z przeszłości?  

1/5
Martyna Wojciechowska w dzieciństwie
Copyright @Instagram
1/5

Martyna Wojciechowska była naprawdę uroczą uczennicą

2/5
Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Copyright @Instagram/Martyna Wojciechowska
2/5

Teraz do szkoły chodzi córka podróżniczki

3/5
Martyna Wojciechowska z córką na premierze filmu "Disney On Ice - Magiczna zabawa"
Copyright @
3/5

Tak Marysia wyglądała jeszcze kilka lat temu

4/5
Copyright @Kaśka Frydrych
4/5

Dziewczynka rośnie jak na drożdżach!

5/5
Copyright @Kaśka Frydrych
5/5

Martyna i Marysia mają wyjątkową relację. Czy są jak dwie krople wody?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.