O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Maślak pokazał pierwsze zdjęcie synka po porodzie!

Fani modela są zachwyceni...

Konrad Szczęsny 30 marca 2019 19:03

Pierwsze dziecko Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń przyszło na świat w piątek 29 marca wieczorem. Mimo tego, że model bierze obecnie udział w show Dance Dance Dance i całe dnie spędza na planie, w tym szczególnym czasie czuwał przy swojej małżonce. Dzisiaj potwierdził, że oboje zostali szczęśliwymi rodzicami i zamieścił w sieci urocze zdjęcia niemowlęcia!

Rafał Maślak pokazał synka. Jak wygląda dziecko modela i Kamili Nicpoń

„Witaj, synku. Kocham Cię <3”, tymi słowami Rafał Maślak poinformował media i fanów, że po raz pierwszy został ojcem. Mister Polski 2014 zamieścił na swoich profilach w mediach społecznościowych urocze zdjęcie, na którym malec obejmuje maleńką dłonią jego palec. W komentarzach zaroiło się od gratulacji i życzeń wszystkiego dobrego dla dzielnej mamy, Kamili Nicpoń oraz samego dziecka.

Na swoim InstaStories model opublikował natomiast uroczą fotografię, na której trzyma maleńkiego Maksymiliana na rękach. Niemowlę jest owinięte w kocyk, widać jedynie część jego główki, zaś szczęśliwy tata trzyma synka w objęciach. 

Fani gratulują Rafałowi Maślakowi i Kamili Nicpoń

W komentarzach pod uroczą fotografią modela i jego pierworodnego synka, którą zamieścił w mediach społecznościowych, zaroiło się od gratulacji. „OMG 😍💖💖💖 Gratulacje Kochani!!! Bedziecie z Kamilką wspaniałymi rodzicami 💓😘”, napisała Macademian Girl. „I to jest priorytet!”, dodał Robert Kupisz. „Wooow <3 <3”, zachwycił się Rafał Jonkisz. 

Urocze zdjęcia Rafała Maślaka z synkiem możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.