Fani modela są zachwyceni...

Konrad Szczęsny 30 marca 2019 19:03

Pierwsze dziecko Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń przyszło na świat w piątek 29 marca wieczorem. Mimo tego, że model bierze obecnie udział w show Dance Dance Dance i całe dnie spędza na planie, w tym szczególnym czasie czuwał przy swojej małżonce. Dzisiaj potwierdził, że oboje zostali szczęśliwymi rodzicami i zamieścił w sieci urocze zdjęcia niemowlęcia!

Rafał Maślak pokazał synka. Jak wygląda dziecko modela i Kamili Nicpoń

„Witaj, synku. Kocham Cię <3”, tymi słowami Rafał Maślak poinformował media i fanów, że po raz pierwszy został ojcem. Mister Polski 2014 zamieścił na swoich profilach w mediach społecznościowych urocze zdjęcie, na którym malec obejmuje maleńką dłonią jego palec. W komentarzach zaroiło się od gratulacji i życzeń wszystkiego dobrego dla dzielnej mamy, Kamili Nicpoń oraz samego dziecka.

Na swoim InstaStories model opublikował natomiast uroczą fotografię, na której trzyma maleńkiego Maksymiliana na rękach. Niemowlę jest owinięte w kocyk, widać jedynie część jego główki, zaś szczęśliwy tata trzyma synka w objęciach. 

Fani gratulują Rafałowi Maślakowi i Kamili Nicpoń

W komentarzach pod uroczą fotografią modela i jego pierworodnego synka, którą zamieścił w mediach społecznościowych, zaroiło się od gratulacji. „OMG 😍💖💖💖 Gratulacje Kochani!!! Bedziecie z Kamilką wspaniałymi rodzicami 💓😘”, napisała Macademian Girl. „I to jest priorytet!”, dodał Robert Kupisz. „Wooow <3 <3”, zachwycił się Rafał Jonkisz. 

Urocze zdjęcia Rafała Maślaka z synkiem możesz zobaczyć w galerii  

1/5
Pierwsze zdjęcie Maksymiliana, synka Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Instagram @rafalmaslak
1/5

Rafał Maślak poinformował fanów i media w Wigilię Bożego Narodzenia zeszłego roku, że wraz z Kamilą Nicpoń spodziewają się dziecka.

2/5
Pierwsze zdjęcie Maksymiliana, synka Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Instagram @rafalmaslak
2/5

Pierwsze dziecko Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń przyszło na świat 29 marca 2019 roku. To chłopiec, któremu dumni rodzice nadali imię Maksymilian.

3/5
Pierwsze zdjęcie Maksymiliana, synka Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Instagram @rafalmaslak
3/5

To pierwsze zdjęcie synka, które Rafał Maślak zamieścił w sieci po jego narodzinach.

4/5
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Magdalena Piechota
4/5

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub 11 sierpnia 2018 roku. Partnerka modela była już wówczas w ciąży.

5/5
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Magdalena Piechota
5/5

Datę ślubu Rafał Maślak i Kamila Nicpoń utrzymywali do końca w ścisłej tajemnicy.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?