Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek. Artystka wygląda pięknie, a fani sugerują bliźniaki...

Urodzi lada dzień?

Rafał Kowalski 6 czerwca 2019 10:00
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Pod koniec lutego Ewa Farna poinformowała wielbicieli, że jest w pierwszej ciąży. Piosenkarka nie za wiele mówi na temat swojego życia prywatnego, ale tę nowinę wolała przekazać sama, niż czekać na domniemania tabloidów. Artystka zdradziła też, by wyprzedzić domniemania, że spodziewa się syna. Po ostatnich zdjęciach dużego ciążowego brzuszka, fani Farnej zastanawiają się jednak, czy ich idola nie urodzi… bliźniaków!

Zdjęcia ciążowego brzuszka Ewy Farnej

Kilka tygodni temu dociekliwi internauci obliczyli, kiedy może nastąpić poród dziecka Ewy Farnej i Martina Chobota. Okazało się, że termin ten wypada… lada dzień! Skąd ten wniosek? Wokalistka zaplanowała długą przerwę od koncertowania, która zaczęła się wraz z końcem maja.

Ostatni występ miał z kolei miejsce 20 maja i to właśnie z tego dnia pochodzą zdjęcia, które Ewa opublikowała kilkanaście godzin temu na swoim Instagramie. Na wszystkich fotografiach artystka ma naprawdę duży ciążowy brzuszek. To sprawiło, że jedna z wielbicielek autorki wielu przebojów, zasugerował, że zostanie ona mamą bliźniaków.

Zobaczcie, jak Ewa Farna pięknie wygląda w ciąży. Przyszłej mamie życzymy dużo spokoju i odpoczynku. Do zobaczenia na jesieni, kiedy znów ruszą koncerty! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna w ciąży
Fot. Instagram
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!