O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Grodzka musi przejść poważną operację kręgosłupa! Wiemy, co dokładnie się stało

Uda się tylko dzięki pomocy internautów...

Rafał Kowalski 6 sierpnia 2018 20:58
Anna Grodzka
Fot. East News

Anna Grodzka potrzebuje pomocy! A konkretnie 23 tysięcy złotych, których brakuje do przeprowadzenia operacji kręgosłupa ratującej zdrowie polskiej posłanki. O całej sprawie polskie media poinformowała współzałożycielka i wiceprezeska Fundacji Trans-Fuzja, Lalka Podobińska. Działaczka uruchomiła także internetową zbiórkę pieniędzy, które trafią na konto transseksualnej parlamentarzystki.

Na co choruje Anna Grodzka?

Anna Grodzka od ponad 3 lat zmaga się z poważną dysfunkcją kręgosłupa, która utrudnia jej chodzenie. To dlatego w ostatnim czasie coraz rzadziej widzieliśmy parlamentarzystkę w mediach. Dlaczego właśnie teraz Anna Grodzka potrzebuje pomocy finansowej? Okazuje się, że stan zdrowia posłanki znacznie się pogorszył. Potrzebna będzie więc operacja. Ta jest jednak bardzo kosztowna…

„Ania z pomocą rodziny zebrała część funduszy na operację, ale to wciąż za mało. A z emerytury trudno jest uzbierać całość potrzebnej kwoty. Tymczasem problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi nasilają się coraz bardziej. Potrzebna jest Wasza pomoc, choćby niewielka. Jeśli doceniamy to wszystko, co robiła do tej pory lub jeśli chcemy po prostu ulżyć jej w bólu, dorzućmy się do kosztownej operacji”, napisała na stronie zbiórki Lalka Podobińska i dodała, że Anna Grodzka wyraziła zgodę na założenie konta na portalu Pomagam.pl.

Na koniec, mamy dobrą informację! Zbiórka właśnie się zakończyła. W poniedziałek, o godzinie 22:00 dokonano ostatniej wpłaty, dzięki której udało zgromadzić się potrzebne 23 tysiące złotych. Skoro pewne już jest, że operacja się odbędzie to mamy nadzieję, że obejdzie się bez komplikacji. Panią Lalkę doceniamy za wspaniały gest, a Pani Annie życzymy dużo, dużo zdrowia!  

Anna Grodzka
Fot. Piotr Małecki

Anna Grodzka na gali LGBT
Fot. ONS

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!