Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. „Nie czuje się najlepiej, ma wysoką gorączkę”

Monika Zamachowska opiekuje się mężem

Redakcja VIVA! 12 lutego 2021 11:33
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Epidemia koronawirusa nie zwalnia, a jak wynika ze statystyk, zakażenia często nie da się uniknąć, nawet jeśli stosujemy się do wszystkich zasad bezpieczeństwa. Z objawami Covid-19 zmagają się także gwiazdy, i jedną z nich jest aktor Zbigniew Zamachowski. Pozostaje pod opieką żony, Moniki Zamachowskiej, która opowiedziała o jego stanie zdrowia.

Zbigniew Zamachowski zakażony koronawirusem. Jak się czuje?

Jak informuje Super Express, Zbigniew Zamachowski od jakiegoś czasu zmaga się ze skutkami zakażenia koronawirusem. Aby zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym, postanowił chwilowo wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania na Żoliborzu do swojej starej kawalerki. Opiekuje się nim żona, Monika Zamachowska.

Dziennikarka dba o codzienne potrzeby aktora, jak zakupy czy gotowanie posiłków. „Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie”, przyznała w rozmowie z Super Expressem. Sama robiła niedawno test na wykrycie Covid-19, i okazało się, że nie jest zakażona.

„Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia”, dodała Monika Zamachowska.

Przyłączamy się i życzymy aktorowi szybkiego powrotu do pełni sił! 

Źródło: Super Express

Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozliczają się z plotkami o kryzysie
Fot. Instagram @monikazamachowska

Zbigniew Zamachowski zakażony koronawirusem

Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.