DOMINIC D'ANGELICA
Fot. VIPHOTO/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Zaskakujący początek finału Top model. Stacja przeprosiła za udział Dominica D'Angelica w show

Lektor wygłosił oczekiwany przez widzów komunikat

Rafał Kowalski 25 listopada 2020 22:28
DOMINIC D'ANGELICA
Fot. VIPHOTO/East News

Finał dziewiątej polskiej edycji Top model jeszcze się nie zakończył, a już wiadomo, że przejdzie on do historii. Niestety przede wszystkim z powodu skandalu z udziałem jednego z uczestników. Kilkadziesiąt godzin temu do sieci przedostały się informacje o kryminalnej przeszłości Dominica D’Angelica. 30-latek został decyzją TVN usunięty z finału modowego show. Przed chwilą widzowie usłyszeli przeprosiny.

Drugi komunikat telewizji TVN w sprawie Dominica D’Angelica

Zaraz po godzinie 21:30 rozpoczęła się długo wyczekiwana emisja finału programu Top model. Odcinek nadawany na żywo ze studia w Warszawie rozpoczął komunikat lektora, który przekazał kilka słów dotyczących Dominica D’Angelica. „Dzisiejszy finał odbędzie się bez udziału Dominica, który musiał zostać wykluczony z programu. Jest nam przykro, że doszło do takiej sytuacji i przepraszamy naszych widzów”, odczytał narrator programu.

Podczas kolejnych minut finału żaden z uczestników, jurorów i prowadzących nie wspomniał ani razu o Dominicu D’Angelica.

Przypomnijmy, że 30-latek miał zostać w 2011 roku skazany w Stanach prawomocnym wyrokiem sądu za odbycie stosunku oralnego z nieletnią. Trzy lata później natomiast uznano go za winnego naruszenia warunków zawieszenia wyroku. Dominic D'Angelica odniósł się do sprawy w osobnym oświadczeniu. Podkreślił w nim, że nie jest przestępcą seksualnym i obiecał, że więcej szczegółów przedstawi wkrótce. Pełną treść komunikatu opublikowanego przez modela przeczytasz TUTAJ. 

TAGI #Top Model

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?