DOMINIC D'ANGELICA
Fot. VIPHOTO/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Zaskakujący początek finału Top model. Stacja przeprosiła za udział Dominica D'Angelica w show

Lektor wygłosił oczekiwany przez widzów komunikat

Rafał Kowalski 25 listopada 2020 22:28
DOMINIC D'ANGELICA
Fot. VIPHOTO/East News

Finał dziewiątej polskiej edycji Top model jeszcze się nie zakończył, a już wiadomo, że przejdzie on do historii. Niestety przede wszystkim z powodu skandalu z udziałem jednego z uczestników. Kilkadziesiąt godzin temu do sieci przedostały się informacje o kryminalnej przeszłości Dominica D’Angelica. 30-latek został decyzją TVN usunięty z finału modowego show. Przed chwilą widzowie usłyszeli przeprosiny.

Drugi komunikat telewizji TVN w sprawie Dominica D’Angelica

Zaraz po godzinie 21:30 rozpoczęła się długo wyczekiwana emisja finału programu Top model. Odcinek nadawany na żywo ze studia w Warszawie rozpoczął komunikat lektora, który przekazał kilka słów dotyczących Dominica D’Angelica. „Dzisiejszy finał odbędzie się bez udziału Dominica, który musiał zostać wykluczony z programu. Jest nam przykro, że doszło do takiej sytuacji i przepraszamy naszych widzów”, odczytał narrator programu.

Podczas kolejnych minut finału żaden z uczestników, jurorów i prowadzących nie wspomniał ani razu o Dominicu D’Angelica.

Przypomnijmy, że 30-latek miał zostać w 2011 roku skazany w Stanach prawomocnym wyrokiem sądu za odbycie stosunku oralnego z nieletnią. Trzy lata później natomiast uznano go za winnego naruszenia warunków zawieszenia wyroku. Dominic D'Angelica odniósł się do sprawy w osobnym oświadczeniu. Podkreślił w nim, że nie jest przestępcą seksualnym i obiecał, że więcej szczegółów przedstawi wkrótce. Pełną treść komunikatu opublikowanego przez modela przeczytasz TUTAJ. 

TAGI #Top Model

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?