Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Justin Bieber załamał się po tym, jak Selena Gomez trafiła do szpitala. Gwiazdor ciągle płacze...

A internauci zaczęli mu grozić

Rafał Kowalski 13 października 2018 07:31
Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

Już ponad pół roku Justin Bieber i Selena Gomez nie są ze sobą, ale gwiazdor wciąż przeżywa wszystko, co dzieje się w życiu byłej ukochanej. Kilka dni temu 26-letnia wokalistka trafiła do szpitala zajmującego się zaburzeniami psychicznymi. Stało się tak ponieważ po przeszczepie nerki, któremu Gomez się poddała, spadł jej poziom białych krwinek, co doprowadziło do załamania nerwowego. Cała sytuacja wpłynęła też mocno na samopoczucie Biebera.

Justin Bieber płacze w samochodzie - zdjęcia

Zaraz po tym, jak Justin Bieber dowiedział się o trafieniu Seleny Gomez do szpitala psychiatrycznego, zadzwonił do mamy swojej byłej ukochanej. Jak podaje portal TMZ, Mandy Teefey nie pozwoliła piosenkarzowi skontaktować się z córką. Gwiazdor pojechał więc do zaprzyjaźnionego pastora, u którego w ciszy modlił się przez kilka godzin.

Później widziany był jeszcze pod swoim domem w aucie swojej obecnej dziewczyny Hailey Baldwin. Fotografowie wykonali kilka zdjęć, na których widać, że gwiazdor jest zapłakany. Justin Bieber bardzo przeżywa poważny stan Seleny Gomez, a niepokoju dodaje fakt, że wiele osób to właśnie jemu zarzuca taki stan rzeczy.

Internauci grożą Bieberowi i Baldwin

Wielu internautów krytykuje w sieci Justina Biebera i jego dziewczynę Hailey Baldwin. Fani Gomez zarzucają parze, że to przez nich 26-latka ma problemy ze zdrowiem psychicznym, ponieważ nie umie sobie wciąż poradzić z rozstaniem z gwiazdorem. Na profilu Hailey można znaleźć następujące komentarze. „Przez Ciebie Selena jest w szpitalu, wstydź się, po prostu chcesz pieniędzy od Justina”, „Jeśli umrze, to będzie twoja wina. Czy teraz jesteś szczęśliwa?”, możemy przeczytać w sieci.

Stan zdrowia Seleny Gomez niestety nadal jest poważny. Lekarze ze szpitala w East Coast wciąż starają się, by zakończyć ataki paniki u byłej gwiazdy Disneya. Mamy nadzieję, że dobre myśli płynące od tysięcy wielbicieli jej talentu pomogą jej uporać się z demonami istniejącymi w jej głowie.  

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. FORUM

Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.